Аксесуари для кухні та дому Ardesto Fresh та Sweet Home

Аксесуари для кухні та дому Ardesto Fresh та Sweet Home

Надійне зберігання продуктів харчування та збереження їх властивостей безпосередньо залежить від якості посуду. Ardesto пропонує широкий асортимент контейнерів для зберігання та аксесуарів для приготування.

Продукція Ardesto серії Fresh та Sweet Home виконана з якісного харчового пластику, який відповідає всім нормам і не містить шкідливих речовин (BPA Free).

У серії Fresh представлено три види контейнерів – звичайні у трьох та вакуумні у чотирьох розмірах, а також контейнер для олії. Вони зручні у використанні та надійно закриваються за рахунок продуманої конструкції.

Для промивання та зберігання овочів та фруктів є сито-друшляк з ручкою та миска з ситом. Зручно нарізати продукти допоможе дошка з прогумованими гранями.

Серед товарів серії Fresh, для заморозки льоду передбачена пластикова прозора форма на дванадцять кубиків. Силіконове дно допоможе витягти лід легким натисканням.

У серію Sweet Home входить пластикова корзина з ручками – для зберігання господарських та особистих речей. Корзини декоровані текстурою плетіння та доступні у чотирьох кольорах та двох розмірах.

Останні новини