Ardesto представляє посуд для приготування – BLACK MARS, Luna та Alcor

Ardesto представляє посуд для приготування – BLACK MARS, Luna та Alcor

Для приготування великої кількості страв потрібно багато посуду. ARDESTO представляє надійний та якісний посуд серій BLACK MARS, Luna та Alcor який задовольнить усі потреби у домашньому побуті.

Наплитний посуд серії BLACK MARS та Luna виготовлено у Туреччині з нержавіючої сталі 18/10. Посуд сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.

Серія BLACK MARS представлена каструлями з нержавіючої сталі у чотирьох розмірах, ківшом, а також туркою. Серія Luna налічує дві невеликих каструлі. Разом з каструлями поставляється термостійка скляна кришка з отвором для пари. Посуд ARDESTO з нержавіючої сталі сумісний з усіма видами плит.

Алюмінієві сковороди Alcor використовують багатошарове антипригарне покриття з гранітною структурою, розроблене компанією PFLUON. При належному догляді, покриття довговічне – воно легко очищується, а їжа не пригорає. Сковороди Alcor доступні у трьох розмірах та сумісні з усіма видами плит, окрім індукційних – газовими, електричними та склокерамічними.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати