Ardesto представляє посуд для приготування – BLACK MARS, Luna та Alcor

Ardesto представляє посуд для приготування – BLACK MARS, Luna та Alcor

Для приготування великої кількості страв потрібно багато посуду. ARDESTO представляє надійний та якісний посуд серій BLACK MARS, Luna та Alcor який задовольнить усі потреби у домашньому побуті.

Наплитний посуд серії BLACK MARS та Luna виготовлено у Туреччині з нержавіючої сталі 18/10. Посуд сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.

Серія BLACK MARS представлена каструлями з нержавіючої сталі у чотирьох розмірах, ківшом, а також туркою. Серія Luna налічує дві невеликих каструлі. Разом з каструлями поставляється термостійка скляна кришка з отвором для пари. Посуд ARDESTO з нержавіючої сталі сумісний з усіма видами плит.

Алюмінієві сковороди Alcor використовують багатошарове антипригарне покриття з гранітною структурою, розроблене компанією PFLUON. При належному догляді, покриття довговічне – воно легко очищується, а їжа не пригорає. Сковороди Alcor доступні у трьох розмірах та сумісні з усіма видами плит, окрім індукційних – газовими, електричними та склокерамічними.

Останні новини