Ardesto представляє товари для краси і здоров’я!

Ardesto представляє товари для краси і здоров’я!

Асортимент бренду Ardesto розширився новими товарами для краси і здоров’я. Тепер для вас доступні фени, різноманітні плойки, а також щітка-випрямляч. Усі новинки виконанні у преміальній чорно-золотій кольоровій гаммі з міцного полікарбонату, а нагрівальні елементи отримали керамічне покриття.

Ardesto HD-503T – дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором. Потужність пристрою – 1200 Вт, підтримуються два режими роботи, які можна вибрати за допомогою клавіші управління на ручці. Фен отримав захист від перегріву, а знімна насадка-концентратор забезпечує ефективний розподіл повітряного потоку для більш швидкої сушки волосся.

Ardesto HD-522 – потужний фен з трьома режимами роботи, захистом від перегріву, функцією Cool Shot та насадкою-концентратором. Максимальна потужність пристрою – 2200 Вт, передбачений захист від перегріву та підтримуються дві швидкості з трьома температурними режимами, які можна вибрати за допомогою клавіш управління на ручці. Знімна насадка-концентратор покращує розподіл повітряного потоку, а функція Cool Shot забезпечує більш щадну сушку ослабленого волосся холодним повітрям.

Ardesto HS-612 – плойка-щипці з керамічним покриттям для створення зачісок з ефектом гофре та візуального збільшення об’єму волосся. Запас потужності в 65 Вт і розумна система нагрівання легко впораються з різним типом волосся, а унікальна конструкція нагрівального елементу дозволить працювати як з вологими, так і з сухим волоссям. За допомогою плойки HS-612 можна створити зачіску з ефектом гофре і візуально збільшити об’єм волосся. Для дбайливого догляду за ослабленим волоссям передбачено три температурні режими – 110°C, 165°C, 215°C. Автоматичне вимкнення щітки розраховане на 60 хвилин.

Ardesto HSC-618 – плойка-щипці 2-в-1 з керамічним покриттям для випрямлення волосся та створення ефектних локонів. Завдяки потужності в 55 Вт та розігріву пластин до 200°C, плойка ідеально підходить для випрямлення сухого або злегка вологого волосся та створення ефектних локонів. Довговічне керамічне покриття мінімізує негативний вплив високих температур на волосся і забезпечує надійний захист нагрівального елементу.

Ardesto HSB-621 – щітка-випрямляч з керамічним покриттям і регулюванням температури для швидкого випрямлення та створення гладкої зачіски. Запас потужності в 70 Вт та розумна система нагрівання легко впораються з різним типом волосся, а унікальна конструкція щітки забезпечить рівномірний нагрів. Для дбайливого догляду за ослабленим волоссям передбачено регулювання температури від 80°С до 230°С. Автоматичне вимкнення щітки розраховане на 60 хвилин.

Ardesto HC-705 – конусна плойка з керамічним покриттям для створення горизонтальних і вертикальних локонів та ефекту природної хвилі. Завдяки потужності в 30 Вт та розігріву конуса до 200°C, плойка Ardesto HC-705 ідеально підходить для створення ефектних локонів. Довговічне керамічне покриття мінімізує негативний вплив високих температур на волосся і забезпечує надійний захист нагрівального елементу.

Останні новини