Бренд Ardesto представляє лінійку мікрохвильових печей

Бренд Ardesto представляє лінійку мікрохвильових печей

В модельному ряді Ardesto представлено шість мікрохвильових печей. Чотири звичайних – GO-E725S, GO-S725W, MO-S720W, MO-S730W та дві моделі з вбудованим грилем – MO-G730S та MO-G740W.

Звичайні, базові моделі з ємністю 20 літрів та потужністю 700 Вт стануть в нагоді для розігріву вже готової їжі та напоїв, а також приготування нескладних страв, наприклад: овочів, картоплі, м’яса та круп.

Металевий корпус пристроїв, а також внутрішня камера, пофарбовані емаллю, для ефективного охолодження передбачена перфорація та внутрішня система вентиляції. Рівномірний розподіл мікрохвиль забезпечує поворотний скляний диск.

Для відкриття дверцят є ручка, а керування реалізоване двох типів, в залежності від моделі – механічне або електронне.

Мікрохвильові печі з грилем, MO-G730S та MO-G740W, стануть оптимальним вибором не тільки для розігріву вже готової їжі та напоїв, але і для приготування та запікання різних страв, наприклад: піци, випічки, м’яса, овочів, риби, спагеті, картоплі та круп.

Останні новини
Продуктивний льдогенератор Ardesto IM-12D

Льдогенератор Ardesto IM-12D виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D - 12 кг льоду на добу.

Читати
Соковижималки Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів

Нова категорія техніки Ardesto для кухні отримала одразу три моделі - одну відцентрову JEG-1000 і дві шнекових соковижималки - JEG-1330S і JEG-1330SL. З їх допомогою можна швидко приготувати сік з різноманітних фруктів, овочів, ягід і навіть зелені та горіхів. Відцентрова модель JEG -1000 підійде для швидкого приготування, а шнекові JEG-1330S і JEG-1330SL, за рахунок малої швидкості віджиму, забезпечать максимальну екстракцію поживних і корисних речовин без окислення.

Читати
Нові холодильники Ardesto з No Frost-охолодженням

Категорія холодильників розширилася двома повнорозмірними моделями - DNF-320W та DNF-D338X. No Frost-охолодження ефективно розподіляє потоки холодного повітря по внутрішнім камерам та запобігає утворенню конденсату та намерзань. Ручки для відкриття – зовнішні, виконані з якісного шліфованого алюмінію.

Читати
Серія скляних чайників Ardesto з LED-підсвічуванням

Нові скляні електрочайники представлені чотирма моделями – двома базовими EKL-1303 та EKL-1309, а також двома чайниками з розширеним функціоналом - EKL-1311HB та EKL-1319HW. Об`єм нових скляних чайників Ardesto – 1,8 літра, а підставка забезпечує оберт на 360°. Робота скляних чайників Ardesto супроводжується LED-підсвіткою синього кольору, яка вимикається при завершені підігріву води.

Читати