Бренд Ardesto представляє лінійку мікрохвильових печей

Бренд Ardesto представляє лінійку мікрохвильових печей

В модельному ряді Ardesto представлено шість мікрохвильових печей. Чотири звичайних – GO-E725S, GO-S725W, MO-S720W, MO-S730W та дві моделі з вбудованим грилем – MO-G730S та MO-G740W.

Звичайні, базові моделі з ємністю 20 літрів та потужністю 700 Вт стануть в нагоді для розігріву вже готової їжі та напоїв, а також приготування нескладних страв, наприклад: овочів, картоплі, м’яса та круп.

Металевий корпус пристроїв, а також внутрішня камера, пофарбовані емаллю, для ефективного охолодження передбачена перфорація та внутрішня система вентиляції. Рівномірний розподіл мікрохвиль забезпечує поворотний скляний диск.

Для відкриття дверцят є ручка, а керування реалізоване двох типів, в залежності від моделі – механічне або електронне.

Мікрохвильові печі з грилем, MO-G730S та MO-G740W, стануть оптимальним вибором не тільки для розігріву вже готової їжі та напоїв, але і для приготування та запікання різних страв, наприклад: піци, випічки, м’яса, овочів, риби, спагеті, картоплі та круп.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати