Бренд Ardesto представляє лінійку мікрохвильових печей

Бренд Ardesto представляє лінійку мікрохвильових печей

В модельному ряді Ardesto представлено шість мікрохвильових печей. Чотири звичайних – GO-E725S, GO-S725W, MO-S720W, MO-S730W та дві моделі з вбудованим грилем – MO-G730S та MO-G740W.

Звичайні, базові моделі з ємністю 20 літрів та потужністю 700 Вт стануть в нагоді для розігріву вже готової їжі та напоїв, а також приготування нескладних страв, наприклад: овочів, картоплі, м’яса та круп.

Металевий корпус пристроїв, а також внутрішня камера, пофарбовані емаллю, для ефективного охолодження передбачена перфорація та внутрішня система вентиляції. Рівномірний розподіл мікрохвиль забезпечує поворотний скляний диск.

Для відкриття дверцят є ручка, а керування реалізоване двох типів, в залежності від моделі – механічне або електронне.

Мікрохвильові печі з грилем, MO-G730S та MO-G740W, стануть оптимальним вибором не тільки для розігріву вже готової їжі та напоїв, але і для приготування та запікання різних страв, наприклад: піци, випічки, м’яса, овочів, риби, спагеті, картоплі та круп.

Останні новини
Ardesto представляє товари для краси і здоров’я!

Асортимент бренду Ardesto розширився новими товарами для краси і здоров'я. Тепер для вас доступні фени, різноманітні плойки, а також щітка-випрямляч. Усі новинки виконанні у преміальній чорно-золотій кольоровій гаммі з міцного полікарбонату, а нагрівальні елементи отримали керамічне покриття.

Читати
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати