Екологічно чисті та надійні пляшки для води Ardesto

Екологічно чисті та надійні пляшки для води Ardesto


В асортименті бренду з’явились зручні пляшки для води – для повсякденного використання, заняття спортом і навіть для дітей. Вони підходять для води з температурою від -20°C до +120°C. Також їх можна мити в посудомийній машині.

Пляшки серій Smart Bottle, Round Bottle, Luna Kids і Funny Animals виконана з екологічно чистого матеріалу – Трітана. Він не містить шкідливих речовин і BPA. Для зручного контролю води є мірна шкала, а для транспортування передбачені ручки.

Пластикові пляшки серій Big Things і Matte Bottle оснащені зручною кнопкою для відкриття та кришкою з прогумованим клапаном, який надійно захищає від протоки води.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати