Економія на обігріві з конвекторами Ardesto серії ECW

Економія на обігріві з конвекторами Ardesto серії ECW

Конвектори Ardesto серії ECW оснащені тижневим програматором з LED-дисплеем, п’ятьма попередньо встановленими програмами та трьома програмами для ручного налаштування.

Ardesto СН-1500ECW та СН-2000ECW використовують надійні комплектуючі – закритий біметалевий обребрений нагрівальний елемент німецької компанії Eihenauer, а також італійський високоточний біметалічний термостат.

Точність підтримки температури на високому рівні – 0,1°C, а крок регулювання складає 0,5°C. Базові режими програматора – “Комфорт” та “Економ”. Також передбачено таймер, контроль відкритого вікна і блокування клавіш.

Останні новини
Нова кавомолка у асортименті Ardesto

Представляємо роторну кавомолку Ardesto KCG-8805 у ергономічному пластиковому корпусі з потужністю 100 Вт, знімним контейнером на 45 г, сталевими лезами та можливістю подрібнення горіхів і спецій.

Читати
Іригатор Ardesto на сторожі сяючих посмішок

Дантисти рекомендують іригатори для майже щоденного використання. При цьому, кажуть, що, навіть зубною щіткою не всі вміють правильно користуватися, тому про іригатори корисно дізнатися більше і швидше почати використовувати!

Читати