Економія на обігріві з конвекторами Ardesto серії ECW

Економія на обігріві з конвекторами Ardesto серії ECW

Конвектори Ardesto серії ECW оснащені тижневим програматором з LED-дисплеем, п’ятьма попередньо встановленими програмами та трьома програмами для ручного налаштування.

Ardesto СН-1500ECW та СН-2000ECW використовують надійні комплектуючі – закритий біметалевий обребрений нагрівальний елемент німецької компанії Eihenauer, а також італійський високоточний біметалічний термостат.

Точність підтримки температури на високому рівні – 0,1°C, а крок регулювання складає 0,5°C. Базові режими програматора – “Комфорт” та “Економ”. Також передбачено таймер, контроль відкритого вікна і блокування клавіш.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати