Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

М’ясорубки MGL-1730R та MGL-2050R виконані з міцного полікарбонату білого кольору, а топова MGL-3580D отримала суцільнометалевий литий корпус сталевого кольору. Надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.

Двигуни м’ясорубок Ardesto захищені від перегріву та оснащені функцією реверсу. Продуктивність м’ясорубок, в залежності від моделі, різна – від 1,6 до 2 кг м’яса у хвилину. Решітки з нержавіючої сталі розраховані на різну крупність фаршу, а лоток можна використовувати для вже підготовлених інгредієнтів. Проштовхувач прискорить процес приготування фаршу.

Насадка для віджиму томатного соку у моделі MGL-2050R складається з декількох частин та має захист від бризок, а також механічний регулятор вологості макухи. Додатковий блок для терки і шинкування, яким комплектується м’ясорубка MGL-3580D, також складається з декількох частин – двох насадок для терки різних розмірів та насадки для шинкування.

Останні новини