Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

М’ясорубки MGL-1730R та MGL-2050R виконані з міцного полікарбонату білого кольору, а топова MGL-3580D отримала суцільнометалевий литий корпус сталевого кольору. Надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.

Двигуни м’ясорубок Ardesto захищені від перегріву та оснащені функцією реверсу. Продуктивність м’ясорубок, в залежності від моделі, різна – від 1,6 до 2 кг м’яса у хвилину. Решітки з нержавіючої сталі розраховані на різну крупність фаршу, а лоток можна використовувати для вже підготовлених інгредієнтів. Проштовхувач прискорить процес приготування фаршу.

Насадка для віджиму томатного соку у моделі MGL-2050R складається з декількох частин та має захист від бризок, а також механічний регулятор вологості макухи. Додатковий блок для терки і шинкування, яким комплектується м’ясорубка MGL-3580D, також складається з декількох частин – двох насадок для терки різних розмірів та насадки для шинкування.

Останні новини
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати
Компактний та потужний тепловентилятор Ardesto FHJ-2000W

Категорія кліматичної техніки Ardesto отримала новий пристрій - компактний тепловентилятор для підлогового встановлення з трьома режимами роботи та потужністю 2000 Вт. Корпус FHJ-2000W виконаний з міцного термостійкого пластика, який не деформується при високих температурах.

Читати
Блендер Ardesto HBL-1430 – незамінний пристрій для кухні

Ручний блендер занурювального типу, для швидкого подрібнення інгредієнтів та приготування різноманітних соусів та напоїв отримав три насадки – для змішування, подрібнення та збивання. Блендер виконано у ергономічному корпусі білого кольору з міцного полікарбонату, а ножі – з міцної та надійної нержавіючої сталі.

Читати
Продуктивний льодогенератор Ardesto IM-12D

Льодогенератор Ardesto IM-12D виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D - 12 кг льоду на добу.

Читати