Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

М’ясорубки MGL-1730R та MGL-2050R виконані з міцного полікарбонату білого кольору, а топова MGL-3580D отримала суцільнометалевий литий корпус сталевого кольору. Надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.

Двигуни м’ясорубок Ardesto захищені від перегріву та оснащені функцією реверсу. Продуктивність м’ясорубок, в залежності від моделі, різна – від 1,6 до 2 кг м’яса у хвилину. Решітки з нержавіючої сталі розраховані на різну крупність фаршу, а лоток можна використовувати для вже підготовлених інгредієнтів. Проштовхувач прискорить процес приготування фаршу.

Насадка для віджиму томатного соку у моделі MGL-2050R складається з декількох частин та має захист від бризок, а також механічний регулятор вологості макухи. Додатковий блок для терки і шинкування, яким комплектується м’ясорубка MGL-3580D, також складається з декількох частин – двох насадок для терки різних розмірів та насадки для шинкування.

Останні новини
Нові мікрохвильові печі Ardesto

Ardesto представляє нові мікрохвильові печі. Вони відрізняються стильним дизайном, продуманим управлінням та автоматичними програмами приготування.

Читати