Наплитні чайники Ardesto – стильна класика

Наплитні чайники Ardesto – стильна класика


Нова категорія посуду Ardesto – наплитні чайники. Вони виконані з нержавіючої сталі, а за рахунок капсульного дна, сумісні з усіма видами плит, включаючи індукційну.

Чайник Ardesto BLACK MARS AR0747KS отримав чорне матове покриття, силіконову накладку на основній ручці та носик зі свистком.

Чайник Ardesto Gemini AR1947KS виконано з хромованим покриттям. Чайник отримав термостійкі бакелітові ручки сірого кольору та кнопку відкриття носика. Корпус свистка також виконано з бакеліту, який захистить від випадкових опіків під час використання.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати