Нові пристрої у категорії техніки для кухні

Нові пристрої у категорії техніки для кухні


У категорії техніки для кухні оновлення – нові подрібнювачі, блендери та міксер. Усі новинки вже надійшли у продаж та готові допомогти в приготуванні улюблених страв.

Подрібнювачі Ardesto серії CHK-4001 доступні у двох кольорах – білому та чорному. Вони призначені для швидкого подрібнення інгредієнтів та приготування різноманітних соусів. У комплектацію входить скляна чаша та подвійні ножі.

Блендер Ardesto HBK-1601BR BLACK MARS – преміальний ручний подрібнювач занурювального типу для швидкого подрібнення інгредієнтів та приготування різноманітних соусів та напоїв. У комплектацію входять насадки для змішування, подрібнення, збивання, а також мірний стакан на 600 мл.

Ardesto HMK-4006W – ручний міксер для збивання інгредієнтів та швидкого замісу тіста. Для зручного зберігання насадок передбачено спеціальний контейнер.

Останні новини
Стильні зволожувачі повітря від Ardesto – серія USHBFX1-2300

Ardesto презентує серію ультразвукових зволожувачів повітря з прозорою колбою, LED-підсвічуванням, керамічним фільтром, а також регулюванням інтенсивності випаровування. Пристрої виконані у пластиковому корпусі та відрізняються між собою кольором, доступно три варіанти – білий, а також світле і темне дерево.

Читати
Преміальний холодильник з No Frost-охолодженням та сенсорним управлінням – Ardesto DNF-M326GL200

Ardesto презентує двокамерний холодильник чорного кольору зі скляними дверями, сенсорним керуванням та системою охолодження No Frost. Холодильник підходить для офісу або квартири великих розмірів.

Читати
Карбонові інфрачервоні обігрівачі Ardesto представлені двома серіями – CBN1B та CBN2B

Кварцовий нагрівальний елемент посилено за допомогою карбону, що продовжує термін служби лампи і дозволяє використовувати обігрівач вертикально. В обох серіях доступні моделі з потужністю 2000 та 2500 Вт.

Читати
Термочашки Ardesto – гарний вибір для улюблених напоїв

Модельний ряд бренду Ardesto отримав нову категорію посуду – термочашки. Чотири лінійки представлені у різних кольорах та формах, але їх об'єднує одне – якісне зберігання температури за рахунок використання вакуумної технології колби – до 8 годин для гарячих напоїв, та 12 годин для холодних.

Читати