Нові вентилятори Ardesto – іонізація та зволоження повітря

Нові вентилятори Ardesto – іонізація та зволоження повітря


Вентилятори Ardesto з функцією іонізації та зволоження з легкістю освіжать повітря в приміщенні і зроблять спекотні дні більш комфортними. Новинки представлені двома серіями, в двох кольорах – X1 і X2.

Потужність вентиляторів – 100 Вт, є три швидкості, таймер на 9 годин і три режими роботи – Normal з регулюванням швидкості, Natural з імітацією природного вітру та Sleeping з м’якою зміною інтенсивності роботи. Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні.

Вентилятори серій X1 та X2 встановлюється на платформі з колесами – це забезпечує стійкість та можливість зручного транспортування.

Для зволоження повітря використовується ультразвукова технологія та передбачено резервуар для води з підсвічуванням. Функція іонізації може працювати окремо, при вимкненому вентиляторі. В пристроях серії X1 для захисту від москітів передбачено флакон зі спеціальною рідиною, який встановлюється у камеру на задній панелі.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати