Оновлення модельного ряду морозильних скринь Ardesto – FRM-145E, FRM-200M та FRM-250E

Оновлення модельного ряду морозильних скринь Ardesto – FRM-145E, FRM-200M та FRM-250E


Три нові морозильні камери Ardesto відрізняються об’ємом, отримали електронне керування та підтримують роботу у режимі заморозки/охолодження з температурним діапазоном від -24°С до +10°С.

FRM-145E – найменша модель в обновленій лінійці морозильних камер Ardesto. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 73 см, а вага складає 27 кг. Це оптимальний розмір для домогосподарств та невеличких крамничок.

FRM-200M – середня модель в обновленій лінійці морозильних камер Ardesto. Висота морозильної камери –85 см, ширина – 94.5 см, а вага складає 33 кг. Ця модель ідеально підійде для домогосподарств та магазинів середніх розмірів.

FRM-250E – середня модель в обновленій лінійці морозильних камер Ardesto. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 98.5 см, а вага складає 37 кг. Гарний варіант для домогосподарств та магазинів великих розмірів.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати