Оновлення модельного ряду морозильних скринь Ardesto – FRM-145E, FRM-200M та FRM-250E

Оновлення модельного ряду морозильних скринь Ardesto – FRM-145E, FRM-200M та FRM-250E


Три нові морозильні камери Ardesto відрізняються об’ємом, отримали електронне керування та підтримують роботу у режимі заморозки/охолодження з температурним діапазоном від -24°С до +10°С.

FRM-145E – найменша модель в обновленій лінійці морозильних камер Ardesto. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 73 см, а вага складає 27 кг. Це оптимальний розмір для домогосподарств та невеличких крамничок.

FRM-200M – середня модель в обновленій лінійці морозильних камер Ardesto. Висота морозильної камери –85 см, ширина – 94.5 см, а вага складає 33 кг. Ця модель ідеально підійде для домогосподарств та магазинів середніх розмірів.

FRM-250E – середня модель в обновленій лінійці морозильних камер Ardesto. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 98.5 см, а вага складає 37 кг. Гарний варіант для домогосподарств та магазинів великих розмірів.

Останні новини
Ardesto представляє товари для краси і здоров’я!

Асортимент бренду Ardesto розширився новими товарами для краси і здоров'я. Тепер для вас доступні фени, різноманітні плойки, а також щітка-випрямляч. Усі новинки виконанні у преміальній чорно-золотій кольоровій гаммі з міцного полікарбонату, а нагрівальні елементи отримали керамічне покриття.

Читати
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати
Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

Читати