Пилососи Ardesto – швидке та якісне прибирання

Пилососи Ardesto – швидке та якісне прибирання


Пилососи Ardesto представлені чотирма моделями – трьома з мішками та одним циклонним пилососом з контейнером. Вони призначені для сухого прибирання твердої підлоги і килимового покриття. Усі чотири моделі отримали гнучкі шланги з ергономічною ручкою та клапаном регулювання сили всмоктування, телескопічні трубки, стандартні щітки, а також додаткові насадки.

Ardesto MVC-B1602RD та MVC-B1602BL – компактні пилососи у червоному та синьому кольорах, які укомплектовані багаторазовими мішками на 2 літри, а також отримали індикатори заповнення та можливість регулювання потужності.

Ardesto MVC-B2206GR – потужний пилосос з багаторазовим мішком на 6 літрів, індикатором заповнення, регулюванням потужності та відсіком для зберігання насадок.

Ardesto MVC-C1601BN – компактний циклонний пилосос з контейнером і турбощіткою, яка дозволяє більш швидко та ефективно очищати різні поверхні, в тому числі покриття з довгим ворсом.

Останні новини
Ardesto представляє товари для краси і здоров’я!

Асортимент бренду Ardesto розширився новими товарами для краси і здоров'я. Тепер для вас доступні фени, різноманітні плойки, а також щітка-випрямляч. Усі новинки виконанні у преміальній чорно-золотій кольоровій гаммі з міцного полікарбонату, а нагрівальні елементи отримали керамічне покриття.

Читати
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати
Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

Читати