Пилососи Ardesto – швидке та якісне прибирання

Пилососи Ardesto – швидке та якісне прибирання


Пилососи Ardesto представлені чотирма моделями – трьома з мішками та одним циклонним пилососом з контейнером. Вони призначені для сухого прибирання твердої підлоги і килимового покриття. Усі чотири моделі отримали гнучкі шланги з ергономічною ручкою та клапаном регулювання сили всмоктування, телескопічні трубки, стандартні щітки, а також додаткові насадки.

Ardesto MVC-B1602RD та MVC-B1602BL – компактні пилососи у червоному та синьому кольорах, які укомплектовані багаторазовими мішками на 2 літри, а також отримали індикатори заповнення та можливість регулювання потужності.

Ardesto MVC-B2206GR – потужний пилосос з багаторазовим мішком на 6 літрів, індикатором заповнення, регулюванням потужності та відсіком для зберігання насадок.

Ardesto MVC-C1601BN – компактний циклонний пилосос з контейнером і турбощіткою, яка дозволяє більш швидко та ефективно очищати різні поверхні, в тому числі покриття з довгим ворсом.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати