Пральні машини ARDESTO CrystalBright – нові стандарти чистоти і безпеки

Пральні машини ARDESTO CrystalBright – нові стандарти чистоти і безпеки
Нова серія автоматичних пральних машин ARDESTO CrystalBright SWMG-6120W, SWMG-7120W і SWMG-7121W є відмінним поєднанням компактності та продуктивності, ощадливості та ергономічності. Їх виконано в оригінальному дизайні, ними легко керувати, а конструктивні особливості роблять прання надзвичайно ефективним і безпечним.

Усі пральні машини ARDESTO серії CrystalBright мають глибину лише 42 см. За такої компактності їх можна розмістити навіть у маленьких приміщеннях. При цьому об’єм барабана становить цілих 45 л, що дає змогу одночасно прати та віджимати 6 кг білизни в моделях SWMG-6120W і 7 кг – у SWMG-7120W і SWMG-7121W.

Ефективність прання значно підвищено завдяки спеціальній формі підйомних ребер барабана, що імітують пральну дошку. А спеціальні горизонтальні ребра жорсткості зменшують вібрацію. Максимальний рівень шуму становить 60 дБ під час прання та 75 дБ під час віджимання.

Інтелектуальна система управління автоматично контролює температуру води, швидкість обертання барабана, піноутворення та балансування білизни в барабані.

Керування пральними машинами ARDESTO серії CrystalBright відбувається через сенсорну панель, що не містить жодних механічних деталей і оснащена великим «прихованим» LCD-дисплеєм. Задля зручності панель розміщено під кутом 20°. Також, аби користувачу не доводилося зайвий раз нахилятися, ручку дверцят люка розташовано згори, а не збоку.

Якою б не була білизна, машини ARDESTO CrystalBright мають достатній набір встановлених програм, аби якісно виконати всі необхідні завдання. А якщо раптом їх виявиться замало, можна самостійно вибрати температуру прання та швидкість. Також доступні такі функції: додавання білизни після початку прання, відкладений старт та додаткове полоскання. А блокування від дітей стане додатковим бонусом для родин з малюками.

ARDESTO SWMG-7121W оснащено ще й функцією «Прання парою», що значно полегшує прасування білизни, а інколи взагалі робить його непотрібним. Крім того, вона дає змогу дбайливо очищувати найделікатніші речі, видаляє алергени та неприємний запах.

На основі 220 стандартних циклів прання для програм «Бавовна» за температури 60°C і 40°C визначено: споживання води машинами ARDESTO CrystalBright становить 9200 л/рік, а електроенергії – 170 кВт год/рік, що відповідає високому класу енергетичної ефективності А++.

Останні новини