Продуктивний льдогенератор Ardesto IM-12D

Продуктивний льдогенератор Ardesto IM-12D

Пристрій виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D – 12 кг льоду на добу.

У зимовий сезон дуже багато свят та веселих подій. Тільки пройшли знакові «Чорна п’ятниця» та «Хелловін», а зовсім скоро нас ще чекають Різдво, Новий рік та знову Різдво. Майже всі вирішили як, де та з якими улюбленими напоями їх відзначати! Але в передсвятковій метушні треба не забувати, що більшість наших улюблених напоїв п’ються охолодженими. Будь то шампанське, біле вино або улюблений напій піратів з кока-колою.

У будь-якій ситуації з компанією друзів вам на допомогу прийде Ardesto IM-12D – портативний побутовий льдогенератор для швидкого приготування харчового льоду.

Останні новини
Соковижималки Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів

Нова категорія техніки Ardesto для кухні отримала одразу три моделі - одну відцентрову JEG-1000 і дві шнекових соковижималки - JEG-1330S і JEG-1330SL. З їх допомогою можна швидко приготувати сік з різноманітних фруктів, овочів, ягід і навіть зелені та горіхів. Відцентрова модель JEG -1000 підійде для швидкого приготування, а шнекові JEG-1330S і JEG-1330SL, за рахунок малої швидкості віджиму, забезпечать максимальну екстракцію поживних і корисних речовин без окислення.

Читати
Нові холодильники Ardesto з No Frost-охолодженням

Категорія холодильників розширилася двома повнорозмірними моделями - DNF-320W та DNF-D338X. No Frost-охолодження ефективно розподіляє потоки холодного повітря по внутрішнім камерам та запобігає утворенню конденсату та намерзань. Ручки для відкриття – зовнішні, виконані з якісного шліфованого алюмінію.

Читати
Серія скляних чайників Ardesto з LED-підсвічуванням

Нові скляні електрочайники представлені чотирма моделями – двома базовими EKL-1303 та EKL-1309, а також двома чайниками з розширеним функціоналом - EKL-1311HB та EKL-1319HW. Об`єм нових скляних чайників Ardesto – 1,8 літра, а підставка забезпечує оберт на 360°. Робота скляних чайників Ardesto супроводжується LED-підсвіткою синього кольору, яка вимикається при завершені підігріву води.

Читати
Зручні та невибагливі напівавтоматичні пральні машини Ardesto

Об’єм баку WMH-B30 складає 3,5 кг, а WMH-B65 розрахована вже на 6,5 кг. Корпус виконаний з міцного полікарбонату білого кольору. Усі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пральні машини відповідають II класу захисту від ураження струмом.

Читати