Швидке охолодження з кондиціонерами Ardesto

Швидке охолодження з кондиціонерами Ardesto


Спліт-системи Ardesto представлені чотирма моделями з площею охолодження до 70 м2, а також потужним портативним кондиціонером який зручно та легко транспортувати.

Спліт-системи Ardesto представлені моделями – ACM-09HRDN1, ACM-11HRDN1, ACM-18HRDN1 и ACM-24HRDN1. Вони оснащені інверторними компресорами GMCC (Midea-Toshiba), діапазон робочої температури складає від -15°С до +50°С, а площа охолодження та обігріву в залежності від пристрою може досягати 70 м2. Разом з базовими режимами роботи, кондиціонери отримали додаткові функції – турбо-режим та режим сну, таймер роботи, а також налаштування повітряного потоку.

Мобільний кондиціонер Ardesto ACM-09CRN7 працює при температурі від +17°С до +35°С, а площа охолодження складає 25 м2. Він також оснащений компресором GMCC (Midea-Toshiba) та отримав додаткові функції – таймер роботи, режим сну, а також ручне налаштування повітряного потоку.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати