Скиборізка Ardesto SDK-200S – висока точність та безпека

Скиборізка Ardesto SDK-200S – висока точність та безпека


Ardesto презентує дискову скиборізку у металевому корпусі, з великим лезом та регулюванням товщини нарізання від 1 до 15 мм. Знімні деталі забезпечують легке та швидке очищення.

Стальне лезо з діаметром 190 мм отримало серрейторну заточку для більш ефективного нарізання продуктів. Налаштування товщини нарізання від 1 до 15 мм відбувається за допомогою зручного важеля з позначками. Для безпечного користування, клавіша увімкнення доповнена запобіжником.

Пластиковий стіл для продуктів отримав зручне кріплення з нахилом, металеве покриття, а також прижимний тримач із зубцями.

Корпус скиборізки Ardesto SDK-200S виконано з металу та доповнено міцними пластиковими вставками. Для надійної фіксації на поверхні, передбачені ніжки-присоски. Знімні деталі, а саме лезо, стіл для продуктів, а також тримач, забезпечують зручне та легке очищення після використання.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати