Сковороди Ardesto – інноваційне покриття Xylan Plus® та QuanTanium®

Сковороди Ardesto – інноваційне покриття Xylan Plus® та QuanTanium®


В категорії наплитного посуду Ardesto велике оновлення – нові сковороди серій Gemini та BLACK MARS у різних кольорах та розмірах. Новинки отримали інноваційне покриття Xylan Plus® та QuanTanium®, розроблене компанією Whitford. Завдяки цьому можна готувати улюблені страви с мінімальним використанням олії.

В основі покриття Xylan Plus®,яке використовується у серії Gemini лежить тефлон, тому при належному догляді воно довговічне, легко очищується, а їжа не пригорає.

Покриття QuanTanium®, у серії BLACK MARS, зроблено на основі титану, тому допускається використання металевих лопаток та інших аксесуарів, окрім гострих предметів. Покриття QuanTanium® більш міцне та тривалий час не втрачає своїх захисних властивостей. Воно також легко очищується, а їжа на ньому не пригорає.

Всі новинки доступні у нашому каталозі, ознайомиться з властивостями і дізнатися де купити сковороди Ardesto можна за посиланням.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати