Соковижималки Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів

Соковижималки Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів


Нова категорія техніки Ardesto для кухні отримала одразу три моделі – одну відцентрову JEG-1000 і дві шнекових соковижималки – JEG-1330S і JEG-1330SL. З їх допомогою можна швидко приготувати сік з різноманітних фруктів, овочів, ягід і навіть зелені та горіхів. Відцентрова модель JEG -1000 підійде для швидкого приготування, а шнекові JEG-1330S і JEG-1330SL, за рахунок малої швидкості віджиму, забезпечать максимальну екстракцію поживних і корисних речовин без окислення.

Розроблені італійськими дизайнерами, соковижималки Ardesto виконані з якісного полікарбонату та нержавіючої сталі зі шліфованої текстурою. Це поєднання підкреслює надійність і витонченість стилю, який прикрасить будь-який інтер’єр.

Відцентрова технологія приготування в соковижималці JEG -1000 використовує спеціальну високоефективну терку та сталевий фільтр для екстракції соку. Завдяки двигуну потужністю 1000 Вт і двом режимами роботи, можна швидко приготувати сік з різних фруктів, овочів, зелені та ягід.

Соковижималки JEG-1330S і JEG-1330SL оснащені двигунами з потужністю 200 Вт і захистом від перегріву. За рахунок малої швидкості роботи (90 оборотів у хвилину), сік не встигає окислюватися та зберігає всі властивості, вітаміни і корисні речовини. Шнекова технологія віджиму дозволяє робити сік з найрізноманітніших фруктів, овочів, зелені та горіхів.

Можна придумати будь-які поєднання – яблука, цитрусові, м’які фрукти з високим вмістом крохмалю – банани, манго, тверді овочі – буряк, морква і гарбуз. З горіхів можна зробити мигдальне молоко, а фреш із зелені дасть заряд на цілий день.

Усі комплектуючі розраховані на тривалий термін експлуатації з підвищеним рівнем навантаження. Запобіжний механізм забезпечує запуск пристрою тільки після повного складання. Надійна фіксація на столі під час роботи реалізована за допомогою прогумованих ніжок моторного блоку. Конструкція соковижималок Ardesto розроблена з урахуванням швидкої та зручної очистки – деталі легко миються звичайною водою.

Останні новини
Продуктивний льдогенератор Ardesto IM-12D

Льдогенератор Ardesto IM-12D виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D - 12 кг льоду на добу.

Читати
Нові холодильники Ardesto з No Frost-охолодженням

Категорія холодильників розширилася двома повнорозмірними моделями - DNF-320W та DNF-D338X. No Frost-охолодження ефективно розподіляє потоки холодного повітря по внутрішнім камерам та запобігає утворенню конденсату та намерзань. Ручки для відкриття – зовнішні, виконані з якісного шліфованого алюмінію.

Читати
Серія скляних чайників Ardesto з LED-підсвічуванням

Нові скляні електрочайники представлені чотирма моделями – двома базовими EKL-1303 та EKL-1309, а також двома чайниками з розширеним функціоналом - EKL-1311HB та EKL-1319HW. Об`єм нових скляних чайників Ardesto – 1,8 літра, а підставка забезпечує оберт на 360°. Робота скляних чайників Ardesto супроводжується LED-підсвіткою синього кольору, яка вимикається при завершені підігріву води.

Читати
Зручні та невибагливі напівавтоматичні пральні машини Ardesto

Об’єм баку WMH-B30 складає 3,5 кг, а WMH-B65 розрахована вже на 6,5 кг. Корпус виконаний з міцного полікарбонату білого кольору. Усі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пральні машини відповідають II класу захисту від ураження струмом.

Читати