У боротьбі зі спекою – вентилятори Ardesto

У боротьбі зі спекою – вентилятори Ardesto

Вентилятори Ardesto допоможуть швидко провітрити приміщення та з легкістю освіжать у спекотну погоду.

Перша, базова модель, FN-1608CW, отримала механічне керування та опору у вигляді хрестовини.

Ardesto FN-1608RW з таким же функціоналом вже стоїть на круглій, більш надійній опорі.

Дві моделі більш високого рівня – FN-R1608CB та FN-R1608RW, отримали дистанційне управління, таймер та декілька режимів роботи.

Вся серія вентиляторів оснащена лопатями, діаметром 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки.

У конструкції передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті – від 110 см до 125 см.

Останні новини
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати
Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

Читати
Компактний та потужний тепловентилятор Ardesto FHJ-2000W

Категорія кліматичної техніки Ardesto отримала новий пристрій - компактний тепловентилятор для підлогового встановлення з трьома режимами роботи та потужністю 2000 Вт. Корпус FHJ-2000W виконаний з міцного термостійкого пластика, який не деформується при високих температурах.

Читати
Блендер Ardesto HBL-1430 – незамінний пристрій для кухні

Ручний блендер занурювального типу, для швидкого подрібнення інгредієнтів та приготування різноманітних соусів та напоїв отримав три насадки – для змішування, подрібнення та збивання. Блендер виконано у ергономічному корпусі білого кольору з міцного полікарбонату, а ножі – з міцної та надійної нержавіючої сталі.

Читати