У боротьбі зі спекою – вентилятори Ardesto

У боротьбі зі спекою – вентилятори Ardesto

Вентилятори Ardesto допоможуть швидко провітрити приміщення та з легкістю освіжать у спекотну погоду.

Перша, базова модель, FN-1608CW, отримала механічне керування та опору у вигляді хрестовини.

Ardesto FN-1608RW з таким же функціоналом вже стоїть на круглій, більш надійній опорі.

Дві моделі більш високого рівня – FN-R1608CB та FN-R1608RW, отримали дистанційне управління, таймер та декілька режимів роботи.

Вся серія вентиляторів оснащена лопатями, діаметром 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки.

У конструкції передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті – від 110 см до 125 см.

Останні новини
Продуктивний льдогенератор Ardesto IM-12D

Льдогенератор Ardesto IM-12D виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D - 12 кг льоду на добу.

Читати
Соковитискачі Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів

Нова категорія техніки Ardesto для кухні отримала одразу три моделі - одну відцентрову JEG-1000 і два шнекових соковитискача - JEG-1330S і JEG-1330SL. З їх допомогою можна швидко приготувати сік з різноманітних фруктів, овочів, ягід і навіть зелені та горіхів. Відцентрова модель JEG -1000 підійде для швидкого приготування, а шнекові JEG-1330S і JEG-1330SL, за рахунок малої швидкості віджиму, забезпечать максимальну екстракцію поживних і корисних речовин без окислення.

Читати
Нові холодильники Ardesto з No Frost-охолодженням

Категорія холодильників розширилася двома повнорозмірними моделями - DNF-320W та DNF-D338X. No Frost-охолодження ефективно розподіляє потоки холодного повітря по внутрішнім камерам та запобігає утворенню конденсату та намерзань. Ручки для відкриття – зовнішні, виконані з якісного шліфованого алюмінію.

Читати
Серія скляних чайників Ardesto з LED-підсвічуванням

Нові скляні електрочайники представлені чотирма моделями – двома базовими EKL-1303 та EKL-1309, а також двома чайниками з розширеним функціоналом - EKL-1311HB та EKL-1319HW. Об`єм нових скляних чайників Ardesto – 1,8 літра, а підставка забезпечує оберт на 360°. Робота скляних чайників Ardesto супроводжується LED-підсвіткою синього кольору, яка вимикається при завершені підігріву води.

Читати