Ваги Ardesto для контролю ваги тіла та підтримки здорового способу життя

Ваги Ardesto для контролю ваги тіла та підтримки здорового способу життя

Для контролю ваги тіла та підтримки здорового способу життя без ваг не обійтися. Ardesto представляє дві моделі для підлогового використання – дизайнерську SCB-965, базову SCB-921 та кухонні ваги SCK-893 у двох кольорах.

Модель SCB-965 виконана в ексклюзивному дизайні. Малюнок з об’ємними колами надає вагам властивості модного аксесуара для прикраси будь-якого приміщення. Для відображення результатів є контрастний світлодіодний дисплей, керування – механічне. Доступно дві одиниці вимірювання – kg (кілограми) та lb (фунти). Функція порівняння дозволить побачити зміни між минулими і теперішніми показниками, а вбудований термометр визначить навколишню температуру повітря.

Ardesto SCB-921 – ваги з прозорого скла. Вони виглядають чудово у будь-якому інтер’єрі. Доступно три одиниці вимірювання ваги – kg (кілограми), lb (фунти) та st (стоуни). Результати відображаються на монохромному рідкокристалічному дисплеї, керування також механічне.

Модель SCK-893W виконана у мінімалістичному стилі, а SCK-893 – у ексклюзивному італійському дизайні, з патерном різнокольорової плитки. Доступно дві одиниці вимірювання ваги – g (грам) та lb:oz (фунт:унція), а також дві додаткові міри – вода та молоко. Одиниці об’єму – мілілітри та рідка унція. При зважуванні передбачено функції скидання до нуля, а також скидання ваги тари. Керування кухонними вагами Ardesto – сенсорне.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати