Колекція текстилю для кухні ARDESTO: затишок у кожній деталі

Вишуканий обідній стіл – це не лише смачні страви, а й естетика, яка доповнює атмосферу. Скатертини, ранери та сервірувальні серветки ARDESTO – поєднання практичності та стилю, що перетворює трапезу на справжню феєрію смаку та естетичного задоволення. Завдяки яскравим візерункам і можливості створити гармонійний комплект текстиль ARDESTO стане незамінним елементом декору.

Колекція текстилю для сервірування ARDESTO охоплює різноманіття рішень на будь-який смак:

  • Скатертини двох розмірів – 140 × 180 см і 120 × 140 см. Вироби слугуватимуть основою для сервірування, захищаючи стіл від забруднення і додаючи нотку затишку.
  • Ранери можна використовувати як окремо, так і в поєднанні з однотонною скатертиною. Вони стануть вишуканим акцентом обіднього столу.
  • Сервірувальні серветки – стильна деталь, яка додасть завершеності сервіруванню.

Особливість текстилю ARDESTO – яскраві та витончені візерунки, які доповнюють інтер’єр будь-якого стилю. Вироби створено з увагою до деталей, кожен має елегантний дизайн. Завдяки широкому асортименту вдасться зібрати повний комплект, поєднавши скатертину, ранер і серветки з однаковим візерунком, або створити власний неповторний стиль, комбінуючи різні кольори та текстури.

Підкресліть вишуканість сервірування з текстилем ARDESTO!

Останні новини
Іноземне підприємство «ЛОГІН» вилучає з обігу тепловентилятор ARDESTO FHK-2000GY
За результатами експертизи, проведеної акредитованою випробувальною лабораторією, уповноваженою здійснити експертизу (випробування) Національним органом з акредитації, встановлено, що тепловентилятор торговельної марки ARDESTO, модель FHK-2000GY, не відповідає вимогам стандартів щодо безпечності такої продукції. Зокрема, виявлено:
  • ізоляція струмопровідних частин тепловентилятора не забезпечує надійний захист користувача від ураження електричним струмом;
  • кріплення кабелю недостатньо надійне.
Зважаючи на вищезазначене, продукцію визнано як таку, що становить серйозну загрозу суспільним інтересам через її невідповідність встановленим вимогам. Як наслідок, вжито заходи: ІП «ЛОГІН», як імпортер, вилучає тепловентилятори ARDESTO FHK-2000GY з обігу. Просимо споживачів (користувачів), які придбали зазначену модель, повернути продукцію до місця придбання (відповідно до чека). Розповсюджувачі цієї продукції мають повертати її до ІП «ЛОГІН» на адресу: 04073,
м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18-А – для подальшого повернен­ня виробнику або утилізації.