Про бренд

ARDESTO – бренд надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому. Ми створюємо продукти для вашого комфорту та з думкою про вас.

Виробничі потужності ARDESTO розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Ми піклуємося про майбутнє, робимо все від нас залежне, щоби покращити життя, зробити його комфортнішим і залишити більше часу для вашого відпочинку.

Ми використовуємо тільки найкращі та якісні матеріали для виробництва побутової техніки та аксесуарів. Оснащення заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція ARDESTO проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва й сертифікована за європейськими та українськими стандартами.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, розташованих по всій країні.

Ми створюємо продукт, що буде з Вами довгі роки!

 

У цьому повідомленні розглянуто кроки, вжиті брендом ARDESTO з 24 лютого 2022 року у відповідь на війну та агресію росії проти України.

Ми закликаємо всіх наших прямих і непрямих бізнес-партнерів припинити продаж товарів на території російської федерації, а також згорнути постачання з інших країн до росії. Бренд ARDESTO не уповноважував жодну компанію чи фізичну особу розповсюджувати свою продукцію на території країни-агресора. Ми тісно співпрацюємо з нашими дистриб’юторами, щоби припинити будь-яку діяльність, яка призводить до постачання, продажу або просування продукції у рф.

ARDESTO надає гуманітарну допомогу Україні та продовжить робити це надалі.

Як і весь світ, ми обурені та засмучені воєнними подіями в Україні, рішуче засуджуємо невиправдане та незаконне вторгнення росії на територію суверенної держави.

Як міжнародний бренд, ми підтримуємо Україну в закликах до відновлення миру, виведення російських окупаційних військ із її території, повної компенсації збитків, поваги до суверенітету України та захисту її народу.

Слава Україні!

Героям Слава!