Сервіс та гарантія

Прилади торговельної марки Ardesto розробленні та виготовлені у відповідності до найвищих стандартів якості, тому ми висловлюємо впевненість, що її використання принесе вам лише задоволення.

Авторизований сервісний центр СЦ «ERC»

Україна, Київ 04073

Вул. Марка Вовчка, 18а

Тел.: 0 800 300 345; (44) 230 34 84; 390 55 12

www.erc.ua/service

 1. Гарантійне обслуговування здійснюється лише за наявності правильно і чітко заповненого оригінального гарантійного талону, у якому вказані: модель виробу, дата продажу, серійний номер, термін гарантійного обслуговування, та печатки фірми-продавця.
 2. Строк служби: великої побутової техніки (холодильників, морозильних камер, пральних, сушильних та посудомийних машин, витяжок, плит та варильних поверхонь, духових шаф, винних шаф, мікрохвильових печей, шаф для підігріву посуду), а також пилососів та кухонних комбайнів складає 7 років.
 3. Строк служби: малої побутової техніки (м’ясорубок, універсальних різок, пароварок, блендерів, універсальних подрібнювачів, міксерів, пресів для цитрусових, соковижималок, кавомолок, кавомашин, кавоварок, фритюрниць, тостерів, електричних чайників, чайоварок, яйцеварок, фенів, плойок, масажерів, вагів, прасок, водонагрівачів, масляних радіаторів та приладів для сушіння рук) складає 5 років.
 4. Виріб призначений для використання у споживчих цілях. У разі використання виробу в комерційній діяльності продавець/виробник не несуть гарантійних зобов`язань, сервісне обслуговування виконується на платній основі.
 5. Гарантійний ремонт виконується впродовж терміну, вказаного в гарантійному талоні на виріб, в уповноваженому сервіс-центрі на умовах та в строки, визначені чинним законодавством України.
 6. Виріб знімається з гарантії у випадку порушення споживачем правил експлуатації, викладених в інструкції з виробу.
 7. Виріб знімається з гарантійного обслуговування у випадках:
 • використання не за призначенням та не у споживчих цілях;
 • механічні пошкодження;
 • пошкодження, що виникли у наслідок потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах;
 • пошкодження, що викликані стихійними лихами (дощем, вітром, блискавкою та ін.), пожежею, побутовими факторами (надмірна вологість, запиленість, агресивне середовище та ін.);
 • пошкодження, що викликані невідповідністю параметрів живлення, кабельних мереж державним стандартам та інших подібних факторів;
 • при експлуатації обладнання в електромережі з відсутнім єдиним контуром заземлення;
 • при порушенні пломб встановлених на виробі.
 • За відсутності серійного номера пристрою, або неможливості його ідентифікувати.
 • Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали та аксесуари, а також фільтри, полиці, ящики, підставки та інші ємності для зберігання продуктів.
 1. Термін гарантійного обслуговування складає 12 місяців з дня продажу та 5 років, на деякі моделі обігрівачів.