Нова кавомолка у асортименті Ardesto
Представляємо роторну кавомолку Ardesto KCG-8805 у ергономічному пластиковому корпусі з потужністю 100 Вт, знімним контейнером на 45 г, сталевими лезами та можливістю подрібнення горіхів і спецій.
Представляємо роторну кавомолку Ardesto KCG-8805 у ергономічному пластиковому корпусі з потужністю 100 Вт, знімним контейнером на 45 г, сталевими лезами та можливістю подрібнення горіхів і спецій. Безпечна робота реалізована за рахунок продуманої конструкції – запуск кавомолки відбувається тільки із закритою кришкою.
Останні новини
Іноземне підприємство «ЛОГІН» вилучає з обігу тепловентилятор ARDESTO FHK-2000GY
За результатами експертизи, проведеної акредитованою випробувальною лабораторією, уповноваженою здійснити експертизу (випробування) Національним органом з акредитації, встановлено, що тепловентилятор торговельної марки ARDESTO, модель FHK-2000GY, не відповідає вимогам стандартів щодо безпечності такої продукції.
Зокрема, виявлено:
- ізоляція струмопровідних частин тепловентилятора не забезпечує надійний захист користувача від ураження електричним струмом;
- кріплення кабелю недостатньо надійне.