Акумуляторні пилососи ARDESTO

Полегшити прибирання допоможуть акумуляторні пилососи ARDESTO – зручні, достатньо потужні та мобільні. Вони не потребують постійного електроживлення, тож готові до використання будь-якої миті, до того ж легко впораються з прибиранням важкодоступних місць у квартирі й автомобілі.

Головна особливість акумуляторних пилососів – маневреність, висока продуктивність і час роботи (до 60 хвилин). Вдало продумана ергономічна конструкція робить прибирання максимально швидким й ефективним, адже вдасться позбутися пилу навіть під меблями.

У лінійці ARDESTO доступно п’ять моделей на будь-який смак та для будь-яких потреб. Усі пилососи оснащено HEPA-фільтром, який затримує навіть дрібнодисперсні часточки. Особливо актуальним це є для користувачів з алергією, адже вбереже їх від пилових кліщів.

Один пилосос – два помічники. ARDESTO CVC-X0621WB і CVC-X0521WG

Моделі CVC-X0621WB і CVC-X0521WG дуже подібні за технічними характеристиками, основні відмінності – це колір і дизайн. Фактично моделі – це пилососи 2 в 1, адже легко перетворюються зі звичайних акумуляторних на маленькі ручні або автомобільні. Придбавши один пристрій, користувач матиме двох помічників.

Пилососи CVC-X0621WB і CVC-X0521WG вирізняються продуманою конструк­цією, а це сприяє оптимізації процесу прибирання для досягнення найкращих результатів. Моделі мають знімні ручні модулі, які можна використовувати для чищення диванних подушок, крісел, м’яких стільців тощо. Крім того, передбачено два рівні швидкості. Потужність всмоктування становить 29 Вт. Головною особливістю цих пилососів є можливість автономної роботи: у турбо­режимі заряду акумулятора вистачить на 17 хвилин роботи, а у звичайному – на 35. Повністю відновити заряд вдасться за 4–6 годин. Вбудовано індикатор заряду батареї. Для ефективнішого прибирання щітки пилососів оснащено LED-підсвічуванням. Пристрої не займають багато місця, проте завжди напохваті.

Найдовший час роботи на одному заряді. ARDESTO CVC-D0611BB

Пилосос CVC-D0611BB – це не просто красунчик, а ще й найвитриваліший помічник. Часу автономної роботи – 60 хвилин – цілком достатньо для прибирання навіть великих площ. Та в турборежимі час роботи менший – 18 хвилин. Акумулятор повністю відновлює заряд за 4–5 годин.

Потужність всмоктування становить 32 Вт. З огляду на особливості конструкції, модель можна трансформувати на ручний чи автомобільний пилосос, тож пристрій придатний не тільки для прибирання під­логи, а й для чищення меблів. У комплекті є кілька насадок для різних завдань: турбощітка, насадка для чищення меблів та окрема для прибирання важкодоступних місць. Пилосос оснащено LED-підсвічування

Найбільший об’єм і тривалий час роботи. ARDESTO CVC-X1011BB

Модель CVC-X1011BB, окрім тривалого часу роботи, має найбільший за об’ємом контейнер для сміття – 1 л. Це дає змогу максимально зосередитися на прибиранні й рідше доглядати за пристроєм. Пилосос із потужністю всмоктування 30 Вт має два рівні швидкості, з огляду на це різниться й час роботи від акумулятора. У турборежимі модель працюватиме впродовж 22 хвилин, тоді як у звичайному – аж 50. Для повного відновлення заряду знадобиться від 4 до 6 годин. Про стан заряду сигналізує вбудований світло­діодний індикатор.

Пилозбірник легко знімається, при цьому потребу торкатися зібраного сміття майже усунуто, тож руки залишатимуться чистими. Пилосос не займає багато місця, тож буде вдалим рішенням навіть для дуже маленьких квартир.

Автомобільний пилосос ARDESTO CVC-D02PB

Автомобільний акумуляторний пилосос CVC-D02PB надає змогу відчути свободу від дротів під час прибирання – неспростовна перевага за умов перебоїв з електропостачанням. Ємності батареї вистачить на 12 хвилин роботи, час відновлення заряду – 2,5-3 годин. Потужність всмоктування становить 10 Вт. Також потішить і багатий комплект аксесуа­рів, з-поміж яких адаптер живлення, універсальна щітка «2 в 1» для прибирання важкодоступних місць і підставка для зручного зберігання пристрою у вертикальному положенні.

Модель легка щодо догляду: замінити фільтр можна в кілька рухів, також передбачено систему очищення контейнера для пилу. Ємність пилозбірника – 0,15 літра.

Останні новини