Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W

Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!

Останні новини
Мультимейкер ARDESTO SM-H500В – п’ять пристроїв в одному
Якщо хочеться потішити рідних чимось смачненьким, тоді напохваті стане мультимейкер ARDESTO SM-H500В – це одночасно і сендвічмейкер, і вафельниця, і гриль. Завдяки одному пристрою можна приготувати сендвічі, ароматні вафлі, печиво «Горішки», капкейки, оладки, овочі гриль, а також підсмажити тости чи паніні.
Електрочайник ARDESTO EKL-F1BG: слугуватиме, поки не набридне
Попереду зима – час вечірніх посиденьок за горнятком ароматного чаю чи кави. Для їхнього приготування, крім іншого, знадобиться якісний і надійний електрочайник. І хоча вибір чайників ARDESTO доволі великий, асортимент поповнився моделлю EKL-F1BG, яка порадує естетів. Вишуканий дизайн, універсальний колір, Strix-контролер, підставка, яка обертається на 360°, та прихований нагрівальний елемент – він поєднує все, про що мріють найвибагливіші користувачі.