Електричні м’ясорубки ARDESTO – універсальні помічники для кожної кухні!

Асортимент кухонних пристроїв ARDESTO вкотре розширено, тож з’явилася чудова можливість доповнити чи оновити кухарський інструментарій новими моделями електричних м’ясорубок, які зроблять кулінарні пригоди швидшими, легшими й захопливішими!

  • М’ясорубка ARDESTO MGA-2000W. Потужність приємно потішить – 2 000 Вт із продуктивністю 1,9 кг/хв. У комплекті передбачено три решітки для різного помелу, насадки для ковбасок і кеббе та три тертки. Модель виконана в стильному біло-сріблястому пластиковому корпусі, тож вдало пасуватиме чи не до будь-якого кухонного інтер’єру.
  • М’ясорубка ARDESTO MGA-2300W. Потужніша (2 300 Вт) модель із продуктивністю 2,2 кг/хв. Унікальна особливість – наявність соковичавниці для томатів і ягід, що робить цю модель оптимальним рішенням для любителів свіжих соусів і соків.
  • М’ясорубка ARDESTO MGA-3000W. Справжня перлина лінійки із чудовою продуктивністю 2,6 кг/хв і максимальною потужністю 3 000 Вт. Модель виконано в металевому корпусі, має дві швидкості обертання. Також вирізняється багатством комплектовання – чотири металеві решітки та повний набір насадок для широких кулінарних можливостей.

Усі моделі мають самофіксувальну конструкцію й оснащені функцією реверсу, захистом від перевантаження і перегрівання, а також ножем із нержавіючої сталі та металевим лотком для завантаження продуктів.

Виберіть модель, яка найкраще відповідає потребам, і насолоджуйтеся швидкістю, потужністю та універсальністю, які гарантують м’ясорубки ARDESTO.

Відкрийте нові можливості для кулінарної творчості на своїй кухні з ARDESTO!

Останні новини