Електрочайники ARDESTO з подвійними стінками

В асортименті ARDESTO велике розмаїття електрочайників, які задовольнять потреби навіть найвибагливішого користувача. Пластикові, скляні, металеві, об’ємом від 1,5 до 1,7 л, потужністю до 2 200 Вт – вони будуть не тільки надійними помічниками, але й окрасою кухні.

На особливу увагу заслуговує серія електричних чайників ARDESTO з подвійними стінками. Подібна конструкція виконує відразу кілька функцій. Перш за все, вона помітно покращує теплоізоляцію, завдяки чому чайник довше утримує тепло й економніше витрачає енергію під час нагрівання. Також подвійні стінки підвищують міцність і надійність. Деякі моделі зовні з пластику, а всередині — з металу. Це дає змогу поєднати переваги обох матеріалів без суттєвого збільшення вартості. Лінійка складається з чотирьох моделей: у класичному, стриманому, елегантному дизайні та в спокійній кольоровій палітрі.

EKL-X50 і EKL-X51 – 10 років інтенсивного використання

Моделі EKL-X50 та EKL-X51 мають об’єм 1,5 л, внутрішні стінки виготовлено з нержа­віючої сталі. Оснащені закритим нагрівальним елементом і контролером STRIX, який витримує до 12 000 робочих циклів – цей показник відповідає 10 рокам інтенсивного використання. Нагріває воду дуже швидко, адже потужність становить 1 850-2 200 Вт.

Робота чайників негучна, супроводжується світловою індикацією. Пристрої підтримують функцію автоматичного вимкнення у разі закипання та мають захист від увімкнення без води. Комфорту під час використання додають база із обертанням на 360° та ергономічне руків’я. Зовнішні стінки в EKL-X50 — пластик білого кольору, в EKL-X51 — нержа­віюча сталь.

EKL-X53E – функціональність і справжня окраса кухні

Окрасою цієї лінійки є електричний чайник EKL-X53E — глянцева поверхня, лаконічний і стильний дизайн. Цей багатофункціональний електрочайник у корпусі з подвійними стінками об’ємом 1,7 л оснащено зручним хромованим руків’ям. Otter-контролер гарантує якість, надійність і довговічність пристрою. Максимальний рівень безпеки — захист від увімкнення без води та автоматичне вимкнення за досягнення потрібної температури. Чайник оснащено електрон­ним термостатом із можливістю налаштування 6 температурних режимів (50 °C, 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C, 100 °C). LED-дисплей на корпусі відображає поточну температуру води.

Передбачено унікальну функцію підтримання вибраної температури протягом 30 хв. Прихований нагрівальний елемент гарантує безпеку та тривалий термін експлуатації пристрою. Із прозорою шкалою наповнення легко контролювати кількість води, економити час та електро­енергію. База обертається на 360° і має стійкі ніжки, які унеможливлюють ковзання.

EKL-X52E – 7 режимів нагрівання

Модель EKL-X52E має об’єм 1,7 л, внутрішні та зовнішні стінки виготовлено з нержавіючої сталі. Навіть внутрішня поверхня кришки з нержавіючої сталі, а отже, вода під час закипання не контактує з пластиком. Закритий нагрівальний елемент, контролер STRIX, функція автоматичного вимкнення у разі закипання, захист від перегрівання та увімкнення без води доповнено LED-дисплеєм та електронним термостатом із можливістю налаштування 7 режимів нагрівання (40 °C, 50 °C, 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C, 100 °C).

Останні новини
Готуйте швидко, легко та смачно з ARDESTO MC-P17BRZ!
Прагнете зробити щоденне приготування їжі легким і приємним? Мультиварка ARDESTO MC-P17BRZ стане незамінним помічником на кухні, перетворюючи кулінарний процес на справжнє задоволення!