Магія домашньої кави з ARDESTO

Кавоварка вдома – інвестиція в якість життя та щоденні маленькі радощі. Вона дарує моменти спокою, коли можна просто посидіти й насолодитися ароматом, моменти енергії та концентрації.

Кава — один із найпопулярніших напоїв у світі. Її смакування стало традицією: вранішні зустрічі з друзями, прогулянки парком на самоті з запашним ­напоєм — суцільне задоволення та можливість зупинитися, відпочити й насолодитися прекрасною миттю. Приємний аромат, немов огортає затишком, створюючи атмосферу, яка сприяє дружньому спілкуванню.

«Ріжок» для запашного еспресо

ARDESTO прагне, щоби кожен мав змогу насолоджуватися своїм улюбленим кавовим напоєм вдома. В асортименті бренду є безліч моделей, що різняться не тільки за дизай­ном, а й технологією приготування кави. З-поміж них гідне місце посідають саме ріжкові кавоварки. Пристрої є ­перехідним варіантом між ручними кавоварками та автоматичними кавомашинами.

Назва виникла через спеціальний «ріжок» для приготування напою. Принцип роботи кавоварки доволі прос­тий, але ефективний: вода під високим тиском проходить через «ріжок», заповнений меленою кавою. Цей процес дає змогу «витягнути» із кавових зерен максимум смаку та аромату, при цьому формується густа пінка — надзвичайний «крем», який є ознакою правильно звареного еспресо.

Ріжкові кавоварки YCM-E1500 і YCM-E1501

На особливу увагу заслуговують моделі YCM-E1500 і ­YCM-E1501, які є втіленням яскравого стилю та продуманого функціонала, тож будуть вдалим рішенням для тих, хто прагне урізноманітнити й розставити акценти в інтер’єрі кухні. Кавоварки виготовлено в яскравому червоному та спокійному білому кольорах, мають обтічні форми, а дизайн вигідно доповнюють металеві вставки. Щодо функціонала: моделі оснащено капучинатором, сенсорною системою керування, пристроєм для контролю й підтримання температури приготування кави (PID-контроль) і системою швидкого нагрівання спіралі. Крім того, резервуар для води має доволі великий об’єм (1,4 л), тому не потрібно для приготування кави впродовж дня щоразу його наповнювати.

Задовольнити кавові вподобання всіх членів родини з ріжковими кавоварками ARDESTO легко як ніколи. З огляду на те, що моделі оснащено капучинатором (подавання пари 130 °C), можна більше не обмежуватися вже звичними класичними еспресо чи ристрето. Час відпрацьовувати навички приготування ніжного лате й ароматного моко! Усіх головних вимог для правильного заварювання кави буде дотримано за замовчуванням: температура заварювання — 92 °C, час екстракції — 28 с, ба більше, наявна функція попереднього замочування кави (8 с).

Попри те, що користувач працюватиме з парою й рідиною високої температури, причин перейматися щодо безпеки немає, адже виробник оснастив кавоварку системою захисту від надлишкового тиску й запобіжним клапаном (для зменшення тиску). До того ж передбачено захист від перегрівання.

Характеристики ARDESTO YCM-E1500 і YCM-E1501

  • Тип ріжкова
  • Потужність 1 350 Вт
  • Тиск 20 бар
  • Тип кави мелена
  • Об’єм резервуара для води 1,4 л
  • Кавомолка немає
  • Особливості: італійська помпа; сенсорне керування; PID-контроль, функція попереднього замочування кави; захист від перегрівання й надлишкового тиску
  • Розмір (ш × в × г) 80 × 370 × 200 мм
  • Вага 3,84 кг

Куштувати смачні кавові напої відтепер можна не лише в кав’ярні, а й сидячи на власній кухні!

Останні новини
Готуйте швидко, легко та смачно з ARDESTO MC-P17BRZ!
Прагнете зробити щоденне приготування їжі легким і приємним? Мультиварка ARDESTO MC-P17BRZ стане незамінним помічником на кухні, перетворюючи кулінарний процес на справжнє задоволення!