Мобільні кондиціонери ARDESTO

Літо наближається, а це значить, що час подбати про комфорт в оселі. Оптимальним рішенням для спекотних днів стануть мобільні кондиціонери ARDESTO, які доступні до замовлення!

ARDESTO ACM-09P-R290-A1 та ARDESTO ACM-12P-R290-PF1 – компактні та потужні кондиціонери, які стануть в пригоді для охолодження приміщень площею до 35 м². Їх вирізняє продуктивність охолодження, яка становить 9 000 BTU/год (ACM-09P-R290-A1) та 12 000 BTU/год (ACM-12P-R290-PF1) відповідно.

Мобільні кондиціонери будуть доречними всім і всюди, де є потреба в портативному джерелі охолодження повітря або там, де встановлення настінного кондиціонера неможливе: орендоване житло, заміський будинок або промислове приміщення.

Портативні пристрої оснащено таймером, LED-дисплеєм, пультом ДК і роторним компресором GMCC Toshiba, що працює на екологічно чистому фреоні R290.

Обидві моделі мають клас енергоефективності A, що гарантує оптимальне співвідношення між потужністю охолодження й енергоспоживанням, забезпечуючи комфорт без надмірних витрат на електроенергію.

Для запуску пристроїв не знадобиться допомога монтажника, тож оптимальну температуру в приміщенні вдасться забезпечити швидко й за мінімальних зусиль.

Останні новини