Набори посуду ARDESTO для кулінарного досвіду

Зробити приготування улюблених страв приємним допоможуть набори посуду ARDESTO. Їх створено, щоби забезпечити любителів власноруч творити кулінарну магію всім необхідним для цього. Також є набори зі сковородами та аксесуарами для приготування.

Як приклад, набір посуду ARDESTO серії Midori складаєть­ся з 12 предметів, з-поміж яких: ківш із кришкою, каструля з кришкою, звичайна сковорода й сковорода ВОК, ножі (кухарський, для хліба, для овочів, слайсерний, універсальний) та овочечистка (12,5 см) із керамічним лезом.

Каструлю, ківш і сковороди виготовлено з алюмінію, оснащено зручними руків’ями з бакеліту із soft-touch-покриттям, внутрішня поверхня має протипригарне покриття.

Посуд сумісний із газовими, електричними, склокерамічними, галогенними й індукційними плитами. Леза ножів – із нержавіючої сталі, тож не потребують додаткового заточування впродовж тривалого часу, а ергономічне пластикове руків’я комфортно лягає в руці, не вислизає, що гарантує безпеку під час використання. Усі елементи набору виготовлено в єдиному вишуканому стилі.

Матеріал виготовлення

Посуд серій ARDESTO Gemini та ARDESTO Gemini Gourmet виготовлено з якісної нержавіючої сталі. В асортименті є вироби різної форми, розміру та літражу. Каструлі та ковші оснащено надійними руків’ями на будь-який смак: із нержавіючої сталі, бакелітові із soft-touch-покриттям чи із силіконовим покриттям. Задля зручності на бічних поверхнях посуду нанесено мірну шкалу.

Особливості конструкції

Конструкцією посуду з наборів ARDESTO Gemini Monza та ARDESTO Gemini Livorno передбачено зливний носик. До кожного виробу з комплекту надаються термостійкі скляні кришки з отвором для відведення пари. Та чи не найважливішою особливістю й перевагою є універсальність посуду, що зумовлена його сумісністю з усіма видами плит, зокрема індукційними.

Комплекти посуду для різних потреб

Найліпший, з огляду на власні потреби, набір посуду ARDESTO вибрати доволі легко:

  • 6 предметів: 3 каструлі різних розмірів + 3 кришки або 2 каструлі + ківш + 3 кришки;
  • 8 предметів: 4 каструлі + 4 кришки або 3 каструлі + ківш + 4 кришки;
  • 10 предметів: 4 каструлі + ківш + 5 кришок.

Нехай кулінарні фантазії розквітнуть із новою силою натхнення разом із кухонним приладдям ARDESTO.

Останні новини
Готуйте швидко, легко та смачно з ARDESTO MC-P17BRZ!
Прагнете зробити щоденне приготування їжі легким і приємним? Мультиварка ARDESTO MC-P17BRZ стане незамінним помічником на кухні, перетворюючи кулінарний процес на справжнє задоволення!