Нова лінійка спінювачів молока ARDESTO для справжніх любителів напоїв із чудовою молочною піною

Нова лінійка спінювачів молока ARDESTO для справжніх любителів напоїв із чудовою молочною піною включає три моделі: MBC-Y300W, MBC-D450 і MBC-Y500B.

Модель MBC-Y300W має потужність 300 Вт та об’єм чаші 330 мл. Вона виготовлена з якісного пластику білого кольору і має чотири режими роботи: тепла й густа молочна піна, тепла й помірно густа молочна піна, гаряче молоко з невеликою кількістю піни та холодна піна. Ця модель оснащена автоматичним вимкненням.

Модель MBC-D450 має потужність 450 Вт і об’єм резервуара 200 мл. Вона виконана у сріблясто-чорному кольорі з нержавіючої сталі. Спінювач має систему обертання на підставці на 360°, що робить його зручним у використанні. Також модель має світлодіодний індикатор, який відображає стан пристрою та процесу збивання. Чотири режими роботи дозволяють вибрати бажану консистенцію молочної піни. Автоматичне вимкнення забезпечує безпеку та економію енергії.

Модель MBC-Y500B має найбільшу потужність серед трьох моделей – 500 Вт і об’єм резервуара 500 мл. Ця модель виготовлена з якісного чорного пластику і також має систему обертання на підставці на 360°. Зручний інтерфейс дає змогу вибрати один із чотирьох режимів: тепла й густа молочна піна, тепла й помірно густа молочна піна, гаряче молоко з невеликою кількістю піни, холодна піна. Після закінчення процесу збивання або після певного періоду бездіяльності піноутворювач автоматично вимикається для економії енергії та безпеки.

Незалежно від вибраної моделі, спінювачі молока ARDESTO гарантують стійку та бездоганну молочну піну для улюблених напоїв.

Останні новини
Готуйте швидко, легко та смачно з ARDESTO MC-P17BRZ!
Прагнете зробити щоденне приготування їжі легким і приємним? Мультиварка ARDESTO MC-P17BRZ стане незамінним помічником на кухні, перетворюючи кулінарний процес на справжнє задоволення!