Пледи ARDESTO: тепло, що завжди напохваті

Прохолодними вечорами кожен прагне відчути тепло й безтурботність. Зима — пора, що додає вечорам особливу романтику: загорнувшись у пухнастий плед, можна смакувати теплий напій і поринати в захопливий сюжет книги на самоті або передивлятися улюблений фільм у компанії рідних чи друзів. У будь-якому разі окрасою вечора стануть теплі й приємні на дотик пледи ARDESTO.

Якість задля здоров’я

Усі пледи вироблено з якісної тканини — мікрофібри, зумовлюючи особливу м’якість і «ніжність» виробів. Цей сучасний синтетичний мате­ріал вирізняється гігроскопічністю, до того ж добре утримує тепло й водночас є повітропроникним. Та чи не найважливіші особливості — екологічність і гіпоалергенність. Як результат, пледи ARDESTO цілком безпечні для здоров’я.

Легкий догляд і тривале слугування

Усі без винятку моделі легкі щодо догляду: після прання на поверхні пледів не виникають ковтунці, колір не тьмяніє, а вже за годину вироби абсолютно сухі. Додатковими перевагами пледів із мікрофібри є зносостійкість і довго­вічність, адже матеріал не «приваблює» міль чи інших комах. З огляду на це пледи ARDESTO можна без остраху зберігати чи не за будь-яких умов, навіть упродовж тривалого часу.

Завжди доречні

Попри легкість і компактність, пледи ARDESTO напрочуд теплі, тож їх зручно брати із собою в будь-яку мандрівку.

Розмаїття вибору

Пледи рятують від протягів і поганого настрою, але є ще дещо… Це обійми, які можна подарувати, спосіб проявити почуття — турботу про близьку людину. Вдалий подарунок можна вибрати за кольором, тисненням та розміром — на будь-який смак. А пледи із зображенням тваринок точно зацікавлять малечу.

Пледи ARDESTO: тепло осені в кожній нитці.

Останні новини