Пляшки для води ARDESTO

Пляшки для води є невіддільним атрибутом сучасного життя. Їх можна знайти в рюкзаках школярів, сумках офісних працівників і спортивних екіпіруваннях. Пляшки для води використовують вдома, на роботі, під час подорожей та на відпочинку. Однак, не всі вони однакові.

Пляшки для води ARDESTO – широкий вибір моделей для будь-яких потреб: спортивні пляшки зі зручними клапанами, дитячі пляшки яскравих дизайнів, а також класичні моделі з написами.

Якісні матеріали

Велике значення має матеріал ємності, з якою контактує питна вода. Тому ARDESTO пропонує, окрім пластикових, пляшки із найбезпечнішого матеріалу – тритану (TRITAN).

До того ж пляшки ARDESTO мають низьку вагу і є зручними для перенесення.

Термостійкість

Термостійкість ARDESTO надає можливість брати з собою улюблений напій в будь-який сезон. Пляшки з пластику або тритану витримують температуру води від -20 °C до +100 °C.

Різні кольори та літражі

Відкрийте для себе світ ARDESTO, де кожен знайде свою пляшку для води! Незалежно від того, для яких потреб вибираєте пляшку, чи то для спорту, чи то для подорожей або щоденного використання, важливо, щоб вона була практичною та надійною.

Зручний механізм

В усіх пляшках зручний герметичний клапан забезпечує надійність. Тепер можна не хвилюватись, що напій витече або проллється.

Пляшки для води ARDESTO поєднують практичність, турботу про довкілля та оригінальний дизайн.

Останні новини