Революція на кухні: нові мультиварки та мультиварки-скороварки ARDESTO доступні до замовлення!

Полегшити процес буденного готування й водночас урізноманітнити родинне меню смачними стравами допоможе ARDESTO! Класичні мультиварки з розширеним функціоналом (MC-P13, MC-P17, MC-P17BRZ, MC-P17DGDF і MC-P21) і мультиварки-скороварки (MPC-P225 та MPC-P226) готові стати незамінними помічницями на кожній кухні. Тепер готувати смачні страви можна легко й швидко, незалежно від того, скільки часу в запасі!

Особливості нових моделей

  • Світлодіодний дисплей та електронне керування для точного та зручного налаштування роботи.
  • Великий вибір автоматичних програм – від 13 до 22 (залежно від моделі) – завдяки яким «помічниці» легко впораються навіть зі складними завданнями: від супів і гарнірів до м’ясних печень і десертів.
  • Спеціальна програма «Свій рецепт» для творчих кулінарних експериментів.
  • Литі алюмінієві чаші з протипригарним покриттям об’ємом 5 або 6 л для приготування страв для великої родини чи компанії друзів.
  • Функції відстрочення старту приготування та підтримання температури.
  • Легке та зручне очищення завдяки знімним частинам.
  • Різноманіття аксесуарів. Залежно від моделі в комплекті до моделей надаються багато корисних аксесуарів, зокрема мірна склянка, ложка, ополоник, книга рецептів, контейнер для приготування на парі чи кошик для фритюру.
Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!