Розширення асортименту ARDESTO: махрові рушники, килимки для ніг і подарункові набори

Асортимент ARDESTO доповнено рушниками, які вироблені зі 100% бавовни, а також килимками для ніг і подарунковими наборами, що складаються із двох або чотирьох виробів. Виготовлені в Туреччині, рушники ARDESTO вирізняються чудовою якістю: бавовна легка, ефективно поглинає вологу й швидко висихає.

Рушники ARDESTO Benefit

Рушники серії ARDESTO Benefit доступні в десяти кольорах, з-поміж яких кожен знайде варіант до смаку: рожевий, аква, бузковий, сірий, корал, темно-синій, хвоя, блакитний, айворі та шоколад.

Махрові рушники наявні двох розмірів: 50 × 90 см і 70 × 140 см, для обличчя та тіла відповідно. І рушники для обличчя, і банні вироблено зі 100 % бавовни, тож вони добре вбирають вологу, до того ж м’які та зносостійкі – саме те, що треба для щоденного використання. Щільність виробів – 420 г/м2.

Також в асортименті наявні й килимки для ніг серії Benefit, що також вироблені зі 100% бавовни. Насамперед в око впадає особливість дизайну – зображення стоп на полотні. Крім того, вони щільніші – 600 г/м2.

Зазвичай, чим вищий показник щільності (GSM) матеріалу, тим краще виріб поглинає вологу. Здебільшого GSM 400 г/м2 цілком достатньо, однак для кращого поглинання та тривалого слугування варто вибирати вироби з вищим показником. Саме такими і є килимки для ніг ARDESTO Benefit.

Набори рушників. Комплекти для всіх членів родини

Зробити подарунок близькій людині або підібрати набір рушників для себе з асортименту ARDESTO неймовірно просто! У кожному пакованні міститься два рушники: 50 × 90 см (для обличчя) і 70 × 140 см (банне).

Набори серій Lotus і Holiday охайно перев’язані атласною стрічкою; різняться між собою за візерунком бордюру, щільністю та кольором.

Махрові рушники серії Lotus мають щільність 420 г/м2 і доступні у восьми кольорах, з-поміж яких можна вибрати той, що пасуватиме стилю користувача або дизайну ванної кімнати: сірий, графіт, беж, пудра, смарагд, какао, синій, айворі.

Щільність бавовняних рушників серії Holiday дещо вища – 450 г/м2. Серія складається із двох моделей контрастних кольорів: індиго та сріблястий.

Контрастне поєднання двох кольорів є яскравою особливістю набору із чотирьох рушників ARDESTO Holiday. У пакованні міститься: два рушники кольору індиго (50 × 90 см) і два сріблястого кольору (50 × 90 см) щільністю 450 г/м2. Зокрема, такий комплект згодиться як подарунок молодій родині або на річницю весілля сімейній парі.

Рушники ARDESTO – можливість насолоджуватися якістю та комфортом під час щоденних гігієнічних процедур і водночас додати елегантності простору ванної кімнати.

Останні новини