Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний

Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.

Тож зволікати не варто, поки цей надійний помічник ще є на складі.

Останні новини
Мультимейкер ARDESTO SM-H500В – п’ять пристроїв в одному
Якщо хочеться потішити рідних чимось смачненьким, тоді напохваті стане мультимейкер ARDESTO SM-H500В – це одночасно і сендвічмейкер, і вафельниця, і гриль. Завдяки одному пристрою можна приготувати сендвічі, ароматні вафлі, печиво «Горішки», капкейки, оладки, овочі гриль, а також підсмажити тости чи паніні.
Електрочайник ARDESTO EKL-F1BG: слугуватиме, поки не набридне
Попереду зима – час вечірніх посиденьок за горнятком ароматного чаю чи кави. Для їхнього приготування, крім іншого, знадобиться якісний і надійний електрочайник. І хоча вибір чайників ARDESTO доволі великий, асортимент поповнився моделлю EKL-F1BG, яка порадує естетів. Вишуканий дизайн, універсальний колір, Strix-контролер, підставка, яка обертається на 360°, та прихований нагрівальний елемент – він поєднує все, про що мріють найвибагливіші користувачі.