Скандинавська простота й мінімалізм керамічного посуду ARDESTO

Посуд ARDESTO лінійки Trento виготовлено з натуральних матеріалів у скандинавському стилі, визначальними рисами якого є мінімалістський дизайн і прості форми.

Стриманий дизайн виробів є втіленням любові до лаконічності й функціо­нальності, саме тому керамічний посуд гармонійно доповнюватиме естетику як повсякденного, так і святкового столу, елегантно підкреслюючи атмосферу затишку й комфорту.

В асортименті столового посуду ARDESTO Trento: чашки, обідні, супові й десертні тарілки, салатники. Кожний виріб доступний у трьох кольорах, актуальність яких непідвладна часу: білому, чорному та сірому.

Попри широке розмаїття сучасних матеріалів, які використовують для виготовлення столового посуду, кераміка залишається з-поміж фаворитів, адже додає інтер’єру естетичного шарму, ноток розкоші й водночас природності. Та що ж робить її такою особливою?

Екологічність і безпека

Екологічність кераміки зумовлена її природним походженням: для виготовлення використовують винятково природні матеріали, зокрема глину, пісок і воду, тож під час нагрівання матеріал не виділяє жодних шкідливих сполук і не вступає в хімічні реакції. Вочевидь споживання їжі з керамічного посуду є безпечним для здоров’я та дає змогу насолоджуватися «чистим» смаком страв.

Плавне та рівномірне нагрівання

Кераміка нагрівається плавно й рівномірно, а тому посуд утримуватиме тепло страв упродовж тривалого часу. Якщо налити в глибоку керамічну тарілку суп, він залишатиметься гарячим набагато довше, ніж у звичайній. До того ж матеріал стійкий до впливу високої температури (до 450 °C), тому в керамічному посуді можна розігрівати їжу як у духовій шафі, так і в мікрохвильовій печі.

Легкий догляд

Керамічний посуд легко мити в теплій воді із застосуванням мийного засобу. Завдяки глазурованому покриттю швидко сохне, а на поверхні не залишаються патьоки чи плями. Мити в посудомийній машині його також допустимо, адже жодної шкоди від цього не буде.

Керамічний посуд ARDESTO Trento не тільки зручний і практичний, із його допомогою вдасться створити гармонійні естетичні акценти під час оформлення столу — вдалий вибір для тих, хто цінує витончене поєднання розкоші й природності.

Елегантний та естетичний столовий посуд на столі – ознака сімейної гостинності!

Останні новини