Тостери ARDESTO T-K210 і T-K301E: втілення стилю та функціональності для смачних сніданків

Перетворіть буденний ранок на особливу подорож у світ смаків та ароматів разом із тостерами ARDESTO T-K210 і T-K301E. Ці функціональні пристрої не лише допоможуть приготувати бездоганні сніданки, а і стануть стильним акцентом кухонного інтер’єру.

Завдяки сучасним технологіям ARDESTO T-K210 і T-K301E рівномірно обсмажують кожну скибку хліба, забезпечуючи найсмачніші результати без зайвих зусиль.

Елегантний мінімалістський дизайн, вишукані лінії та якісні матеріали: тостери ARDESTO – окраса будь-якої кухні.

Тостер ARDESTO T-K301E потужністю 800 Вт має два слоти для скибок хліба з автоцентруванням, зручний LED-дисплей з індикацією часу приготування та таймер із сімома рівнями підсмажування. Також доступні функції «Розморожування», «Підігрів» і «Скасування». Тостер зручний щодо догляду, адже конструкцією передбачено знімний піддон для крихт.

Тостер ARDESTO T-K210 потужністю 1 000 Вт має два слоти з автоцентруванням і захистом від зминання хліба всередині, LED-підсвічування кнопок керування й таймер із сімома рівнями підсмажування. Також доступні функції «Розморожування», «Підігрів», «Скасування» і можливість додаткового підйому хліба для зручного вилучення гарячих скибок. Догляд за пристроєм не спричинить складнощів, адже конструкцією передбачено знімний піддон для крихт, що сприятиме легкому та зручному очищенню пристрою.

Тож ARDESTO T-K210 і T-K301E – не просто тостери, а надійні помічники на кухні, які вдало поєднують естетику та функціональність. Насолоджуйтеся смачними сніданками завдяки цим витонченим пристроям ARDESTO!

Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!