Тостери ARDESTO T-K210 і T-K301E: втілення стилю та функціональності для смачних сніданків

Перетворіть буденний ранок на особливу подорож у світ смаків та ароматів разом із тостерами ARDESTO T-K210 і T-K301E. Ці функціональні пристрої не лише допоможуть приготувати бездоганні сніданки, а і стануть стильним акцентом кухонного інтер’єру.

Завдяки сучасним технологіям ARDESTO T-K210 і T-K301E рівномірно обсмажують кожну скибку хліба, забезпечуючи найсмачніші результати без зайвих зусиль.

Елегантний мінімалістський дизайн, вишукані лінії та якісні матеріали: тостери ARDESTO – окраса будь-якої кухні.

Тостер ARDESTO T-K301E потужністю 800 Вт має два слоти для скибок хліба з автоцентруванням, зручний LED-дисплей з індикацією часу приготування та таймер із сімома рівнями підсмажування. Також доступні функції «Розморожування», «Підігрів» і «Скасування». Тостер зручний щодо догляду, адже конструкцією передбачено знімний піддон для крихт.

Тостер ARDESTO T-K210 потужністю 1 000 Вт має два слоти з автоцентруванням і захистом від зминання хліба всередині, LED-підсвічування кнопок керування й таймер із сімома рівнями підсмажування. Також доступні функції «Розморожування», «Підігрів», «Скасування» і можливість додаткового підйому хліба для зручного вилучення гарячих скибок. Догляд за пристроєм не спричинить складнощів, адже конструкцією передбачено знімний піддон для крихт, що сприятиме легкому та зручному очищенню пристрою.

Тож ARDESTO T-K210 і T-K301E – не просто тостери, а надійні помічники на кухні, які вдало поєднують естетику та функціональність. Насолоджуйтеся смачними сніданками завдяки цим витонченим пристроям ARDESTO!

Останні новини