Білий порцеляновий посуд ARDESTO: елегантне мистецтво сервірування

У сучасному світі, де простота є пріоритетом, елегантна класична порцеляна все ще посідає особливе місце. Порцеляна не тільки підкреслює смак і стиль власника, але й створює домашній затишок у повсякденному житті й урочисту атмосферу в найвишуканішому ресторані. Колекція посуду з білої порцеляни ARDESTO створена, аби перетворювати звичайне сервірування на справжнє елегантне мистецтво. Вироби вирізняються ­якістю, витонченим дизайном і мають розкішний вигляд, додаючи особливого шарму будь-якому заходу.

У чому ж перевага?

З-поміж основних переваг виробів із колекції ARDESTO Porcelain – довговічність, адже на посуді вкрай рідко з’являють­ся тріщини й сколювання. Завдяки випалюванню за температури 1 400 °C ­матеріал стає максимально щільним і непористим, тож вироби з нього слугують упродовж багатьох років.

Матеріал виготовлення

Міцна порцеляна стійка до стирання й подряпин, які можуть утворюватися під час користування столовими приборами. Також завдяки опаленню за високої температури мате­ріал набуває якостей скла, що сприяє гігієнічності, – не вбирає жир і запах, на поверхні не утворюються бактерії.

До того ж порцеляновий посуд ARDESTO має низьку теплопровідність, що забезпечує тривале підтримання температури улюблених страв і напоїв.

Догляд

Порцеляна ARDESTO не втрачає початковий колір і не тьмяніє внаслідок частого миття. Такий посуд можна мити в посудомийній машині, оскільки він має гладеньку текстуру, також допустиме використання в мікрохвильовій печі та духовій шафі.

На будь-який смак

Незалежно від того, заплановано сімейну вечерю, романтичний обід чи святкування урочистої події, з-поміж асортименту ARDESTO Porcelain знайдеться посуд, що задовольнить потреби навіть найвибагливіших естетів.

Вибрати до смаку напрочуд легко, відкривши для себе колекції ARDESTO Porcelain: елегантну класику – колекція Imola або сучасний мінімалізм – колекція Prato.

Від класичних та елегантних до мінімалістських і сучасних стилів дизайну – колекція ARDESTO Porcelain надає безмежні можливості для створення стильного й неповторного убрання столу.

 

Останні новини