ARDESTO Bianco Vero: пристрої, яким можна довіряти

Прання – це важлива складова догляду за особистими речами та будинком і довіряти його тільки професіоналам, якими є пральні машини ARDESTO Bianco Vero з фронтальним завантаженням. Нові моделі легко впораються з 6 чи 7 кг білизни. Тихий інверторний двигун Eco silence збереже кошти та нерви користувачів. А система безпеки гарантує ефективну роботу, забезпечуючи захист від відкриття дітьми та протипроливання, контроль піноутворення, температури води, балансування білизни в барабані, швидкості обертів під час віджимання. Просте інтуїтивне електронне керування, велика кількість програм прання створюють неабияку зручність користування пральними машинами ARDESTO Bianco Vero.

Із сушильною машиною ARDESTO Bianco Vero можна забути про розвішування мокрої білизни, адже вона швидко і якісно висушить усе випране. Пристрій може похвалитися потужним двигуном PSC, прогресивною системою конденсаційного сушіння з тепловим насосом Heat-Pump із холодоагентом R290, високою місткістю барабана, а також низьким електроспоживанням, що відповідає класу A++. Чимало корисних функцій забезпечують гарний результат.

Пристрої ARDESTO Bianco Vero виготовлені в Італії відповідно до європейських стандартів і виведуть уявлення про прання та сушіння на новий рівень. Тож не зволікайте – вони вже наявні на складі та готові до відвантаження!

Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!