ARDESTO Bianco Vero: пристрої, яким можна довіряти

Прання – це важлива складова догляду за особистими речами та будинком і довіряти його тільки професіоналам, якими є пральні машини ARDESTO Bianco Vero з фронтальним завантаженням. Нові моделі легко впораються з 6 чи 7 кг білизни. Тихий інверторний двигун Eco silence збереже кошти та нерви користувачів. А система безпеки гарантує ефективну роботу, забезпечуючи захист від відкриття дітьми та протипроливання, контроль піноутворення, температури води, балансування білизни в барабані, швидкості обертів під час віджимання. Просте інтуїтивне електронне керування, велика кількість програм прання створюють неабияку зручність користування пральними машинами ARDESTO Bianco Vero.

Із сушильною машиною ARDESTO Bianco Vero можна забути про розвішування мокрої білизни, адже вона швидко і якісно висушить усе випране. Пристрій може похвалитися потужним двигуном PSC, прогресивною системою конденсаційного сушіння з тепловим насосом Heat-Pump із холодоагентом R290, високою місткістю барабана, а також низьким електроспоживанням, що відповідає класу A++. Чимало корисних функцій забезпечують гарний результат.

Пристрої ARDESTO Bianco Vero виготовлені в Італії відповідно до європейських стандартів і виведуть уявлення про прання та сушіння на новий рівень. Тож не зволікайте – вони вже наявні на складі та готові до відвантаження!

Останні новини
Ультрафіолетові пастки для комах: зниження ризику укусів і підвищення комфорту відпочинку
Теплої пори року дрібні комахи створюють незручності як на вулиці, так і у приміщенні. Ці найдратівливіші створіння можуть зіпсувати пікнік, затишний вечір на веранді чи спокійний сон. Аби зменшити неприємні відчуття та позбутися надокучливих шкідників, можна використовувати різні способи. Проте одним із найефективніших стане електричний ручний знищувач комах ARDESTO (код товару: MSK-H3000). Пристрій багатофункціональний і, крім знищення комах, може слугувати настільною УФ-лампою, що є важливим фактором за відсутності електроживлення. Дія знищувача ґрунтується на використанні ультрафіолетового випромінювання та решітки під напругою, які не становлять небезпеки для людини. Ба більше, пристрій не виділяє випаровування та шкідливих речовин під час роботи.