Ardesto представляє компактні водонагрівачі серій UMWMI та OMWMI

Ardesto представляє компактні водонагрівачі серій UMWMI та OMWMI


Електричні накопичувальні бойлери серій UMWMI та OMWMI оснащені мокрим ТЕНом та розраховані на 10, 15 та 30 літрів. Серії відрізняються між собою розташуванням патрубків для підведення труб. У серії OMWMI патрубки розташовані знизу, а у UMWMI – зверху.

Водонагрівачі виконані у компактному форм-факторі, з вертикальним монтажем поблизу мойки. Механічний блок керування з індикатором роботи розташовано на лицьовій панелі. Бак отримав емальоване покриття та мокрий ТЕН, а у якості каталізатора накипу виступає магнієвий анод.

Бойлери Ardesto вироблені в Італії, що гарантує стабільну роботу та високий рівень якості. Гарантія на бак складає 2 роки, а на електроніку – 1 рік. При заміні магнієвого анода 1 раз у 2 роки, гарантійне обслуговування баку продовжується одноразово на 1 рік.

Останні новини
Оновлення модельного ряду фенів Ardesto

Модельний ряд фенів Ardesto отримав три нових пристрої, яким є чим здивувати. Ardesto HD-Y120T - дорожній фен зі складною ручкою, двома режимами роботи, захистом від перегріву та насадкою-концентратором.

Читати
Епілятор і тример для носа та вух Ardesto – корисні пристрої для неї та для нього!

Нові пристрої Ardesto для здоров’я та краси допоможуть зручно та безпечно зробити зовнішній вигляд більш досконалим. Компактний корпус тримера Ardesto TR-Y5 виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання.

Читати