Ardesto представляє компактні водонагрівачі серій UMWMI та OMWMI

Ardesto представляє компактні водонагрівачі серій UMWMI та OMWMI


Електричні накопичувальні бойлери серій UMWMI та OMWMI оснащені мокрим ТЕНом та розраховані на 10, 15 та 30 літрів. Серії відрізняються між собою розташуванням патрубків для підведення труб. У серії OMWMI патрубки розташовані знизу, а у UMWMI – зверху.

Водонагрівачі виконані у компактному форм-факторі, з вертикальним монтажем поблизу мойки. Механічний блок керування з індикатором роботи розташовано на лицьовій панелі. Бак отримав емальоване покриття та мокрий ТЕН, а у якості каталізатора накипу виступає магнієвий анод.

Бойлери Ardesto вироблені в Італії, що гарантує стабільну роботу та високий рівень якості. Гарантія на бак складає 2 роки, а на електроніку – 1 рік. При заміні магнієвого анода 1 раз у 2 роки, гарантійне обслуговування баку продовжується одноразово на 1 рік.

Останні новини
Стильні зволожувачі повітря від Ardesto – серія USHBFX1-2300

Ardesto презентує серію ультразвукових зволожувачів повітря з прозорою колбою, LED-підсвічуванням, керамічним фільтром, а також регулюванням інтенсивності випаровування. Пристрої виконані у пластиковому корпусі та відрізняються між собою кольором, доступно три варіанти – білий, а також світле і темне дерево.

Читати
Преміальний холодильник з No Frost-охолодженням та сенсорним управлінням – Ardesto DNF-M326GL200

Ardesto презентує двокамерний холодильник чорного кольору зі скляними дверями, сенсорним керуванням та системою охолодження No Frost. Холодильник підходить для офісу або квартири великих розмірів.

Читати
Карбонові інфрачервоні обігрівачі Ardesto представлені двома серіями – CBN1B та CBN2B

Кварцовий нагрівальний елемент посилено за допомогою карбону, що продовжує термін служби лампи і дозволяє використовувати обігрівач вертикально. В обох серіях доступні моделі з потужністю 2000 та 2500 Вт.

Читати
Термочашки Ardesto – гарний вибір для улюблених напоїв

Модельний ряд бренду Ardesto отримав нову категорію посуду – термочашки. Чотири лінійки представлені у різних кольорах та формах, але їх об'єднує одне – якісне зберігання температури за рахунок використання вакуумної технології колби – до 8 годин для гарячих напоїв, та 12 годин для холодних.

Читати