Блендер ARDESTO SBG-1510B. Незамінний помічник для швидкого і якісного приготування!

Стаціонарний блендер – це, можливо, найпопулярніший кухонний пристрій після варильної поверхні та духової шафи.

Модель ARDESTO SBG-1510B згодиться для швидкого приготування коктейлів, смузі, соків і різноманітних соусів. Оснащений двигуном потужністю 1 000 Вт і режимом пульсації, блендер легко впорається з твердими продуктами, навіть із подрібненням льоду! Скляна чаша об’ємом 1 000 мл стійка до пошкодження й легко очищується, до того ж матеріал не вбирає запахи. Навіть якщо пристрій працюватиме протягом тривалого часу, із ним нічого не станеться завдяки захисту від перегрівання.

Значущою перевагою є і те, що блендер SBG-1510B – автономний. Помістивши всі інгредієнти в чашу й увімкнувши пристрій, буквально через кілька хвилин можна отримати бездоганний результат потрібної консистенції.

З ARDESTO SBG-1510B готувати вітамінні смузі або молочний коктейль легко, швидко і просто!

Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!