Блендер ARDESTO SBG-1510B. Незамінний помічник для швидкого і якісного приготування!

Стаціонарний блендер – це, можливо, найпопулярніший кухонний пристрій після варильної поверхні та духової шафи.

Модель ARDESTO SBG-1510B згодиться для швидкого приготування коктейлів, смузі, соків і різноманітних соусів. Оснащений двигуном потужністю 1 000 Вт і режимом пульсації, блендер легко впорається з твердими продуктами, навіть із подрібненням льоду! Скляна чаша об’ємом 1 000 мл стійка до пошкодження й легко очищується, до того ж матеріал не вбирає запахи. Навіть якщо пристрій працюватиме протягом тривалого часу, із ним нічого не станеться завдяки захисту від перегрівання.

Значущою перевагою є і те, що блендер SBG-1510B – автономний. Помістивши всі інгредієнти в чашу й увімкнувши пристрій, буквально через кілька хвилин можна отримати бездоганний результат потрібної консистенції.

З ARDESTO SBG-1510B готувати вітамінні смузі або молочний коктейль легко, швидко і просто!

Останні новини
Ультрафіолетові пастки для комах: зниження ризику укусів і підвищення комфорту відпочинку
Теплої пори року дрібні комахи створюють незручності як на вулиці, так і у приміщенні. Ці найдратівливіші створіння можуть зіпсувати пікнік, затишний вечір на веранді чи спокійний сон. Аби зменшити неприємні відчуття та позбутися надокучливих шкідників, можна використовувати різні способи. Проте одним із найефективніших стане електричний ручний знищувач комах ARDESTO (код товару: MSK-H3000). Пристрій багатофункціональний і, крім знищення комах, може слугувати настільною УФ-лампою, що є важливим фактором за відсутності електроживлення. Дія знищувача ґрунтується на використанні ультрафіолетового випромінювання та решітки під напругою, які не становлять небезпеки для людини. Ба більше, пристрій не виділяє випаровування та шкідливих речовин під час роботи.