Ідеальна зачіска з бездротовими машинками для підстригання волосся Ardesto

Ідеальна зачіска з бездротовими машинками для підстригання волосся Ardesto

У наявності три моделі компактних машинок для стрижки, з вбудованими акумуляторами, регулюванням довжини підстригання волосся, великою кількістю насадок, а також довговічними керамічними лезами.

Базова Ardesto HC-Y20-B отримала сталеві леза та знімну насадку з регулюванням довжини від 3 до 18 мм. Без насадки, мінімальна довжина підстригання – 1 мм, а для досягнення натурального ефекту, є вбудована насадка для філірування. Час автономної роботи – 45 хвилин, а для повної зарядки необхідно в двічі більше – 90 хвилин.

Для зручного зберігання у горизонтальному положенні, машинки Ardesto HC-Y30-DBS та HC-Y40-DBS комплектуються підставками з можливістю підзарядки. Акумулятор HC-Y30-DBS забезпечує 45 хвилин роботи, а час повної зарядки складає 70 хвилин. Для HC-Y40-DBS, з автономністю 100 хвилин, для повної зарядки знадобиться 180 хвилин.

Обидві моделі отримали комбінацію лез з кераміки та нержавіючої сталі, разом з титановим покриттям. Це забезпечує точність підстригання та довговічність заточки. Машинки Ardesto HC-Y30-DBS та HC-Y40-DBS можна використовувати без насадок, у якості тримеру для детейлінгу, з регулюванням довжини від 0,5 до 2,5 мм. Додаткові насадки розширюють діапазон регулювання від 3 до 30 мм.

Останні новини