Кавоварки Ardesto – відмінний вибір для приготування кави

Кавоварки Ardesto – відмінний вибір для приготування кави

Модельний ряд бренду отримав нову категорію – кавоварки. Серед поповнення – одна ріжкова і три крапельних кавоварки. Вони ідеально підійдуть для швидкого приготування ароматної та смачної кава.

Ardesto YCM-E1600 – ріжкова кавоварка з потужністю 850 Вт для приготування еспресо з меленої кави. Кавоварка YCM-E1600 оснащена подвійним фільтром, помпою італійського виробництва та механічним капучинатором з насадкою панарелло.

Ardesto YCM-D1200 – крапельна кавоварка для меленої та зернової кави з потужністю 1050 Вт. Кавоварка YCM-D1200 оснащена кавомолкою, дисплеєм з електронним управлінням та скляним кавником.

Ardesto FCM-D2100 – компактна крапельна кавоварка для меленої кави з потужністю 900 Вт, підігрівом кавника, знімним багаторазовим фільтром та можливістю приготування чаю.

Ardesto FCM-D3100 – крапельна кавоварка для меленої кави з потужністю 900 Вт, таймером приготування, підігрівом кавника та вибором міцності напою. Кавоварка FCM-D3100 оснащена сенсорним блоком управління з дисплеєм, знімним багаторазовим фільтром і підтримує приготування чаю.

Останні новини