Настільні індукційні плити ARDESTO

Індукційне нагрівання – технологія перевірена часом. Оцінити її переваги легко, а саме – швидкість та економічність, ергономічність і безпечність, за допомогою індукційних плит ARDESTO.

Індукція поєднує найкраще від електрики та газу, забезпечує точність регулювання потужності та високу швидкість нагрівання. Індукція ефективно використовує споживану енергію, нагріваючи лише дно посуду, не марнуючи при цьому електроенергію на нагрівання елементів і поверхні поза межами каструлі або сковороди, що робить її лідером за коефіцієнтом корисної дії з-поміж усіх видів плит і поверхонь.

Оскільки в індукційній варильній плиті немає нагрівальних елементів, температура поверхні під час роботи значно нижча, бо нагрівається лише від посуду. Це робить індукційну поверхню безпечнішою для користування та зручнішою в догляді та очищенні. Задля безпеки індукційні плити ARDESTO оснащено функцією «Автоматичне вимкнення» та захистом від перепадів напруги.

Настільні індукційні плити ARDESTO мають поверхню із загартованого скла для посуду діаметром 12-26 см, LED-дисплей, контроль температури від 60 °С до 240 °С та налаштування потужності від 200 до 1 300, 1 800 та 2 000 Вт.

Вибирайте ту, яка більше до вподоби: з 1 або 2 зонами для приготування, горизонтальним або вертикальним розміщенням, рамкою чи без, сенсорним чи комбінованим керуванням. Та обов’язково варто звернути увагу на додаткові функції, завдяки яким приготування буде набагато зручнішим: таймер до 180 хв, автоматичні режими приготування, блокуванням від випадкового натискання та надшвидкісний режим нагрівання Boost.

Зручні та практичні настільні індукційні плити ARDESTO для квартири, будинку та дачі!

Модельний ряд індукційних плит:

Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!