Посуд Ardesto Gemini – стиль та практичність

Посуд Ardesto Gemini – стиль та практичність


У серію посуду Gemini входять ковші та каструлі. Вони виготовлені з нержавіючої сталі. Для безпечного використання ручки отримали силіконові накладки.

Ковші та каструлі Gemini поставляються з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісні з усіма видами плит, включаючи індукційну. Всі новинки доступні у нашому каталозі, ознайомитися з властивостями і дізнатися де купити посуд Ardesto можна за посиланням.

Останні новини
Стильні зволожувачі повітря від Ardesto – серія USHBFX1-2300

Ardesto презентує серію ультразвукових зволожувачів повітря з прозорою колбою, LED-підсвічуванням, керамічним фільтром, а також регулюванням інтенсивності випаровування. Пристрої виконані у пластиковому корпусі та відрізняються між собою кольором, доступно три варіанти – білий, а також світле і темне дерево.

Читати
Преміальний холодильник з No Frost-охолодженням та сенсорним управлінням – Ardesto DNF-M326GL200

Ardesto презентує двокамерний холодильник чорного кольору зі скляними дверями, сенсорним керуванням та системою охолодження No Frost. Холодильник підходить для офісу або квартири великих розмірів.

Читати
Карбонові інфрачервоні обігрівачі Ardesto представлені двома серіями – CBN1B та CBN2B

Кварцовий нагрівальний елемент посилено за допомогою карбону, що продовжує термін служби лампи і дозволяє використовувати обігрівач вертикально. В обох серіях доступні моделі з потужністю 2000 та 2500 Вт.

Читати
Термочашки Ardesto – гарний вибір для улюблених напоїв

Модельний ряд бренду Ardesto отримав нову категорію посуду – термочашки. Чотири лінійки представлені у різних кольорах та формах, але їх об'єднує одне – якісне зберігання температури за рахунок використання вакуумної технології колби – до 8 годин для гарячих напоїв, та 12 годин для холодних.

Читати