Пральні машини ARDESTO Crystal Bright для комфортного і якісного прання

Пральні машини Crystal Bright виконані в оригінальному дизайні, до того ж вирізняються надійною та зручною конструкцією. Моделі SWMG-7120W і SWMG-7121W за один цикл прання легко впораються із 7 кг білизни. Об’єм барабана становить 45 л, але при цьому пральні машини Crystal Bright мають глибину лише 42 см.

Підйомні ребра барабана імітують пральну дошку, що значно підвищує ефективність прання, а спеціальні горизонтальні ребра жорсткості зменшують вібрацію. Руків’я дверцят люка вбудовано зверху, тож для відкриття не потрібно нахилятися.

Пральні машини Crystal Bright оснащено сенсорною панеллю керування без механічних елементів і великим «прихованим» цифровим дисплеєм. Задля більшої зручності панель встановлено під кутом 20°. Інтелектуальна система автоматично контролює температуру води, швидкість обертання барабана, піноутворення й балансування білизни в барабані.

Хай яку білизну необхідно випрати, машини ARDESTO Crystal Bright мають достатній набір встановлених програм, аби якісно виконати завдання. А навіть якщо вбудованих режимів виявиться замало, у моделях SWMG-7120W і SWMG-7121W передбачено можливість самостійно вибрати температуру прання та швидкість. Крім того, можна додавати білизну вже після старту циклу, встановлювати час початку прання та збільшувати тривалість полоскання, тоді як функція блокування від дітей стане додатковим бонусом для родин із малюками.

Модель SWMG-7121W має функцію «Прання парою», що полегшує прасування білизни, а інколи взагалі робить його непотрібним. Крім того, вона дає змогу дбайливо очищувати найделікатніші речі, видаляє алергени та неприємний запах.

Енергоефективність моделей Crystal Bright класу A++ є запорукою високої продуктивності та економії електроенергії.

Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!