Продуктивний льодогенератор Ardesto IM-12D

Продуктивний льодогенератор Ardesto IM-12D

Пристрій виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D – 12 кг льоду на добу.

У зимовий сезон дуже багато свят та веселих подій. Тільки пройшли знакові «Чорна п’ятниця» та «Хелловін», а зовсім скоро нас ще чекають Різдво, Новий рік та знову Різдво. Майже всі вирішили як, де та з якими улюбленими напоями їх відзначати! Але в передсвятковій метушні треба не забувати, що більшість наших улюблених напоїв п’ються охолодженими. Будь то шампанське, біле вино або улюблений напій піратів з кока-колою.

У будь-якій ситуації з компанією друзів вам на допомогу прийде Ardesto IM-12D – портативний побутовий льодогенератор для швидкого приготування харчового льоду.

Останні новини
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати
Модельний ряд техніки для кухні Ardesto поповнився трьома м’ясорубками

Усі три моделі поставляються зі стандартними насадками для домашніх ковбасок та кеббе, а також металевими елементами шнекового блоку. MGL-2050R, MGL-3580D окремо комплектуються додатковими насадками – для віджиму томатного соку та блоком для терки та шинкування.

Читати
Компактний та потужний тепловентилятор Ardesto FHJ-2000W

Категорія кліматичної техніки Ardesto отримала новий пристрій - компактний тепловентилятор для підлогового встановлення з трьома режимами роботи та потужністю 2000 Вт. Корпус FHJ-2000W виконаний з міцного термостійкого пластика, який не деформується при високих температурах.

Читати
Блендер Ardesto HBL-1430 – незамінний пристрій для кухні

Ручний блендер занурювального типу, для швидкого подрібнення інгредієнтів та приготування різноманітних соусів та напоїв отримав три насадки – для змішування, подрібнення та збивання. Блендер виконано у ергономічному корпусі білого кольору з міцного полікарбонату, а ножі – з міцної та надійної нержавіючої сталі.

Читати