Продуктивний льодогенератор Ardesto IM-12D

Продуктивний льодогенератор Ardesto IM-12D

Пристрій виконаний в стильному та практичному корпусі, оснащений сенсорною панеллю керування, індикаторами роботи та віконцем для візуального контролю кількості льоду. Максимальна продуктивність Ardesto IM-12D – 12 кг льоду на добу.

У зимовий сезон дуже багато свят та веселих подій. Тільки пройшли знакові «Чорна п’ятниця» та «Хелловін», а зовсім скоро нас ще чекають Різдво, Новий рік та знову Різдво. Майже всі вирішили як, де та з якими улюбленими напоями їх відзначати! Але в передсвятковій метушні треба не забувати, що більшість наших улюблених напоїв п’ються охолодженими. Будь то шампанське, біле вино або улюблений напій піратів з кока-колою.

У будь-якій ситуації з компанією друзів вам на допомогу прийде Ardesto IM-12D – портативний побутовий льодогенератор для швидкого приготування харчового льоду.

Останні новини
Ardesto представляє товари для краси і здоров’я!

Асортимент бренду Ardesto розширився новими товарами для краси і здоров'я. Тепер для вас доступні фени, різноманітні плойки, а також щітка-випрямляч. Усі новинки виконанні у преміальній чорно-золотій кольоровій гаммі з міцного полікарбонату, а нагрівальні елементи отримали керамічне покриття.

Читати
Серед морозильних камер Ardesto поповнення – вертикальна модель URM-160M

Вертикальна морозильна камера URM-160M виконана у білому кольорі та стане чудовим вибором для домогосподарств та невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено п'ять відсіків, а корисний об'єм складає 157 л.

Читати