Зубна щітка ARDESTO ETB-212CB – піклуватися про здоров’я зубів ще ніколи не було так просто

Зубна щітка ARDESTO ETB-212CB не тільки зручна та має стильний вигляд, вона може похвалитися чотирма режимами чищення, системою бездротового заряджання, захистом від вологи за стандартом IPX7, розширеним комплектованням і безпрецедентним часом роботи від одного заряду.

Стандартне чищення, режим чищення для чутливих зубів, відбілювання, масаж ясен – виберіть саме той режим, який потрібен. Завдяки звуковій технології чищення та частоті вібрації до 40 000 разів на хвилину, зубна щітка легко впорається з повсякденним очищенням та допоможе позбутися застарілих проблем, як-от зубний камінь або потьмяніння кольору зубів. Нехай посмішка буде завжди яскравою!

ARDESTO ETB-212CB має надійну систему захисту від вологи, що дає змогу повністю занурювати щітку у воду на короткий період. Щітку обладнано системою бездротового заряджання – помістіть щітку безпосередньо на зарядний пристрій або в стакан для полоскання зубів, який можна встановити на зарядний пристрій, і процес заряджання почнеться автоматично. Надійно та зручно.

Сміливо беріть цю щітку в довгі відрядження або відпустки. Одного заряду вистачає до місяця роботи за умови чищення зубів тричі на день. А завдяки зручному кейсу, що є в комплекті, щітка не загубиться серед речей, і буде гарантовано її правильне гігієнічне зберігання. Подорожуйте з комфортом і без зайвих хвилювань.

У комплекті з зубною щіткою є також 4 змінні насадки – можна надовго забути про пошук додаткових насадок після закінчення строку їхнього використання. А про саму необхідність заміни насадки повідомить зміна кольору спеціальних щетинок: коли він зміниться з блакитного на білий – насадку треба замінити. Просто та інформативно.

Останні новини
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W: бюджетний, маневрений і компактний
Кухонне приладдя багато в чому полегшує завдання з приготування. І без гарного міксера як без рук, адже він зіб’є безе, замісить тісто та приготує крем для тортів. Легкий і зручний міксер ARDESTO HMC-3000W у корпусі білого кольору оснащено двигуном з мідною обмоткою. Пристрій потужний (300 Вт), працює на 5 швидкостях і захищений від перегрівання. У комплекті є найнеобхідніше: насадка для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Запуск займає хвилину – достатньо під’єднати шнур завдовжки 1,2 м до розетки.
Доручіть завдання з помелу кави роторній кавомолці ARDESTO KGC-1508W
Подобається, коли ранок починається з бадьорого аромату щойно змеленої кави? Тоді варто звернути увагу на роторну кавомолку ARDESTO KGC-1508W, яка може змолоти за один раз 80 г зерен, а за необхідності впорається зі спеціями та горіхами. В ергономічному корпусі з пластику білого кольору – довгі леза та чаша для перемелювання з нержавіючої сталі. Конструкція стійка завдяки гумовим ніжкам. Із кабелем завдовжки 1,2 м під’єднатися можна будь-де, де є розетка.

Пристрій вже доступний до замовлення!